Medinis - Mobilus Kupolas Renginiams Ø6m | Litexpo Paroda LEGALETT RESTA

resta_05

PAMATAI tai beveik nematoma, bet svarbiausia statinio dalis. LEGALETT tai pamatų sistema, sukurta Švedijoje pieš daugiau kaip 30 metų, sparčiai besiplečianti pasaulinėje rinkoje.

LEGALETT vardas tiesiogiai siejamas su plokštinių pamatų pristatymu ir populiarinimu Lietuvoje nuo 2006 metų.

PLOKŠTINIAI PAMATAI vientisa pamato konstrukcija, įlieta į specialiai sumontuotą putplasčio formą. Ši forma visiškai izoliuoja betoną nuo tiesioginio kontakto su gruntu, todėl tokio tipo pamatai rinkoje praminti švediška plokšte arba šiltais pamatais.

SAUGŪS IR STABILŪS pamatai, nes svorio apkrovos tolygiai paskirstomos per visą pamato plokštę.
TAUPŪS – ENERGETIŠKAI EFEKTYVŪS – pamatai yra visiškai izoliuoti, todėl neturi šalčio ir drėgmės tiltų. Todėl nesunkiai pasiekiamas aukštas šilumos varžos vienetas su beveik nuliniais šilumos nuostoliais.

TAUPANTYS LAIKĄ IR KAŠTUS – galima kompleksiškai atlikti pirminius namo statybos darbus: grunto paruošimo, komunikacijų, pamatų konstukcijų apšiltinimo, pamatų apdailos, nulinio grindų lygio betonavimo.

KOKYBIŠKI – vieninteliai pamatai, kuriuos kainos ir kokybės atžvilgiu dažniausiai rekomenduoja Pasyvių ir energetiškai efektyvių namų statytojai bei projektuotojai.
LEGALETT grindinio šildymo sistema įrengta pamato plokštėje, taip pat yra galimybė įrengti ir monolitinėje perdangoje.

KOMFORTABILUMAS IR TAUPUMAS – nes aukšciausia temperatūra grindų lygyje yra nuo 21 iki 24°C, o 1,7 m ir aukščiau yra žemesnė nuo 18 iki 19 °C. Jūsų kojoms visada bus šilta, malonu, o galvai vėsiau ir gaiviau. Grindinis šildymas užtikrina mažesnius šildymo eksploatacijos kaštus palaiko pastovią temperatūrą.

LEGALETT grindinis šildymas unikalus tuo, kad šilumos nešėjas yra oras. Sušildytas oras keliauja plokštėje įrengtais ortakiais. Šis būdas yra visiškai saugus ir tumpiau tariant, turėsit grindinį šidymą tol, kol stovės Jūsų plokštiniai pamatai.

http://www.legalett.lt/

Mobilūs Kupolai

Mūsų projektai