50m2 STIKLINĖ Lauko Klasė Ø8m Kupolas | Pasvalio Svalios progimnazija

pasvalio_svajos_geodomas_glass_25
shadow

Svalios progimnazijoje sujudimas, svečiai, sveikinimai, dainos, šypsenos, puiki nuotaika, saulė… Prieš dvejus metus kilusi idėja – virto realybe! Atidaryta lauko kupolinė klasė!

Šios netradicinės klasės atsiradimą lėmė dalyvavimas ES struktūrinių fondų ir Pasvalio rajono savivaldybės bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“.

Bendruomenės iniciatyvumas bei kūrybiškas žvilgsnis į šiuolaikinę pamoką ir noras, kad vaikai, mokytojai, tėvai ir visa bendruomenė turėtų netradicinę erdvę, kurioje vyktų pamokos, neformalūs užsiėmimai ir įvairūs susitikimai.

pasvalio_svajos_geodomas_glass_13
shadow

Atidaryme dalyvavo ir būrys svečių: LR Seimo narys Antanas Matulas, Pasvalio Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Pasvalio Savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas dr. Gvidas Vilys, Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos kunigas Dainius Kaunietis, tėvai, mokiniai, mokytojai.

Atidarymo šventę muzikiniu kūriniu pradėjo antrokai, vadovaujami mokytojos Rasos Sturienės. Šventės vedantieji – Dija Linkevičiūtė ir Aimis Valuntonis dalinosi gera nuotaika su mokyklos bendruomene ir svečiais. Garbingi svečiai perkirpo juostą ir pašventino naująją klasę palinkėdamas aukštų pasiekimų ir Dievo palaimos.

pasvalio_svajos_geodomas_glass_29
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.

Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.
Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

pasvalio_svajos_geodomas_glass_30
shadow

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą gamtoje visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą.
Tai visiškai uždara, apsaugota nuo oro sąlygų klasė, su elektros instaliacija, vėdinimo ir šildymo sistema „oras-oras“.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.


PRODUKTO KORTELĖ

GLAMPING KUPOLAI