Cocoon Gyvenvietė | „Medora Orbis“ stovyklavimas ir pramogos

Medora_Orbis_Cocoon_geodomas05

Prabanga ir nuotykiai – tobulas derinys

Jauskitės taip, tarsi apsistotumėte svajonių name ir mėgaujatės visiškai kitokiu stovyklavimu. Įprastų stovyklavimo lauke derinys su visais namų ir šiuolaikinių technologijų teikiamais privalumais, kartu su neapsakomu potyriu miegant fantastiškose sferinėse palapinėse, kurios nuotykius paverčia prabangiomis atostogomis.

Medora_Orbis_Cocoon_geodomas13

Savo naujus atostogų namus rasite sferinėse palapinėse patraukliausioje kempingo vietoje, kuri gali pasigirti nuostabiu Viduržemio jūros kraštovaizdžiu. Šie modernūs ir patogūs namai puikiai tiks gamtos mylėtojams, trokštantiems jaukių ir nerūpestingų atostogų be įprastų stovyklavimo iššūkių. Vis dėlto jūsų laukia daug nuotykių. Miegojimas fantastiškose sferinėse palapinėse leis patirti neprilygstamą prabangą ir nuotykius vienu metu.

Mūsų durys plačiai atvertos Jūsų brangiems automobiliams ir gyvūnams.

Medora_Orbis_Cocoon_geodomas12

Miegokite tarp paukščių su šiuo moderniu nameliu medyje.

Su didelio tankio putplasčio čiužiniu, medvilninėmis paklodėmis, antklodės užvalkalu ir medinėmis grindimis „Cocoon Tree“ yra ideali vieta dviems suaugusiems ir užtikrina maksimalų privatumą. Padėkite jį ant žemės su platforma arba pakabinkite iš viršaus; sferinė konstrukcija pagaminta iš vandeniui atsparaus drobinio brezento ir didelio tankio aliuminio T6, tos pačios medžiagos, kuri naudojama lėktuvo konstrukcijoje ir pakabinta iš 12 tvirtinimo taškų, šešių lynų pakabai ir šešių šoniniam stabilumui.

GEODOMAS daug dėmesio skiria gaminio patogumui ir aplinkos integravimui, teikia įvairias dekoravimo schemas ir palapinių stovyklų planavimo paslaugas viešbučio tipo laukinei prabangiai palapinei su išskirtiniu meistriškumu ir natūralios aplinkos dialize, leidžiančia mėgautis gamtos gaiva ir ramybe.

Projektuojame pagal EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentai ir brėžiniai gali būti išversti į RU, EN, LV