KUPOLAI RENGINIAMS | APVALIŲ FORMŲ PAVILJONAI IR ESTRADOS | PROJEKTAVIMAS-GAMYBA-STATYBA

Nuomojame ir parduodame kupolus, greitai surenkamas, laikinas ir stacionarias konstrukcijas. Jų montavimas neužima daug laiko, todėl galima greitai surinkti ir išardyti įvairaus dydžio ir sudėtingumo statinius. Keletą kupolų galima sujungti tarpusavyje, sukurti įspūdingą modulinį kompleksą. Kiekvieną konstrukciją galima naudoti ir kaip paviljoną, ir kaip estradą, išardžius dalį paviljono.

Karkaso be dangos elementai kaip dekoratyvinė skulptūra ar pergola gali puošti parką, skverą ar sodybą.
Įspūdingi kupoliniai paviljonai yra puiki alternatyva įprastoms kvadratinės formos palapinėms. Platus matmenų, dizaino, spalvų ir funkcijų pasirinkimas. Metalinės detalės sujungtos skirtingų ilgių varžtais sudaro tvirtą aerodinaminę ir seismiškai stabilią konstrukciją. Pridedama projektinė dokumentacija.Konstrukcijos karkasas gaminamas iš įvairių rūšių vamzdžių: nerūdijančio ar cinkuoto plieno. Galimas karkaso dažymas pageidaujama spalva.

Laikiną konstrukciją galima montuoti ant visų tipų paviršių: asfalto, medinių terasų ir kitur. Galima tvirtinti prie grunto ar paviršiaus inkarų ar svorių pagalba.

Paviljonų-kupolų uždangalai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tai priklauso nuo Jūsų poreikio. Visi uždangalai yra sunkiai degūs ir ilgaamžiai. Didelis spalvų pasirinkimas. Geodomas gali sukurti, suprojekuoti ir pagaminti kupolo uždangalą pagal Jūsų pageidavimus. Lauko renginiai: PVC tentinis uždangalas lauko renginiams yra lengvas ir idealiai tinka projekcijoms.
Vaizdo projekcijos: dienos metu rodomoms vaizdo projekcijoms siūlome PVC Blackout medžiagos uždangalus. Reklama, logotipai, užrašai, piešiniai: kupolo išorę galima puošti užrašais, grafika ar piešiniais, tai yra puiki vieta Jūsų reklamai ar logotipams.

Langai ir durys: kupolai gali būti gaminami su panoraminiais langais, apvaliais arba trikampiais langais, plačiomis apvaliomis durimis. Skaidrūs langai gali būti uždaromi/atidaromi, išsegami, su tinkleliu nuo vabzdžių. Siekiant pagerinti akustines charakteristikas pastato viduje, galima įrengti akustinę dangą iš neaustinės medžiagos.

MŪSŲ PORTFOLIO RASITE ĮGYVENDINTUS PROJEKTUS NUO 2007 METŲ

PLANUOKITE RENGINĮ | PILNA ĮRANGA


  Vardas ir pavardė (būtina) Fizinis asmuoĮmonė [select menu-562 multiple "20m2 Ø5m aukštis 3m" "28m2 Ø6m aukštis 3,6m" "35m2 Ø6,7m aukštis 4m" "38m2 Ø7m aukštis 4,2m" "50m2 Ø8m aukštis 4m" "63m2 Ø9m aukštis 4,5m" "78m2 Ø10m aukštis 5m" "95m2 Ø11m aukštis 5,5m" "113m2 Ø12m aukštis 6m" "133m2 Ø13m aukštis 6,5m" "154m2 Ø14m aukštis 7m" "177m2 Ø15m aukštis 7,5m" "201m2 Ø16m aukštis 8m" "254m2 Ø18m aukštis 7m" 314m2 Ø20m aukštis 10m "" 380m2 Ø22m aukštis 8m "" 452m2 Ø24m aukštis 9m "" 615m2 Ø28m aukštis 14m "" 707m2 Ø30m aukštis 10m "" 907m2 Ø34m aukštis 12m "" 1256m2 Ø40m aukštis 15m "]

  Geodezinio kupolo metodas leidžia sukurti lengvą, gerai apsaugotą ir labai stabilią erdvę. Pagrindinis geodezinių kupolų privalumas yra tolygus įtempių pasiskirstymas visuose rėmo mazguose.
  „Glamping Domes“ nereikia jokių kolonų, apkrovos sienų ar stulpelių, kad klientai galėtų naudotis maksimaliu turimu plotu. Naudojant plieninius konstrukcinius elementus, struktūra tampa tvari atsižvelgiant į oro veiksnius ir apkrovas.

  • Konstrukcijos gali būti sujungtos tunelio takais;
  • Sujungtų kupolų grupė sukuria nepaprastą apimties jausmą, leidžiantį renginių infrastruktūrą suskirstyti pagal temas, naudojant skirtingus dizainus;
  • Siūlome populiariausias spalvų dangas

  Kiekviena geodezinė kupolo konstrukcija suprojektuota pagal apkrovos skaičiavimus. Tai savo ruožtu užtikrina saugumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų konstrukcijų inžinieriai gali apskaičiuoti maksimalias įrangos apkrovas, atitinkančias regionines normas.

  geometry
  shadow

  Geodeziniams kupolų uždangalams naudojame aukščiausios kokybės PVC tentų audinius. Visi mūsų audiniai yra sertifikuoti ir atitinka Europos kokybės ir atsparumo ugniai standartus.
  Nuimama kupolo danga yra žinoma dėl savo privalumų ir ilgo tarnavimo laiko. Dėl dažno audimo medžiaga yra atspari pradūrimams, įbrėžimams ir įpjovimams. Labai lengva išlaikyti kupolo uždangalus švarius.
  Patvarūs “GEODOMAS” uždangalai yra įvairių spalvų, atsparūs pelėsiui ir apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Visi audiniai turi ugniai atsparius sertifikatus NFP 92507: M2; DIN 4102: B1; EN 13501-1: B-s2-d0, BS 7837.

  • Viršutinėje uždangalo dalyje yra savaime vėdinamos kameros;
  • Trikampiai ZIP langai – langai tvirtinami užtrauktukais ir viduje yra nuimamas tinklelis nuo vabzdžių;
  • Mes siūlome daug spalvų;
  tent
  shadow

  Skaidrus tentas, skirtas naudoti renginiuose, maitinimo ir komercinėse šventėse. Galimi įvairūs stiprumai, kurie taip pat pateikiami antipireno versijose. Degimo savybės DIN 4102: B2, NFP 92507: M2

  • Temperatūros diapazonas: nuo -20 ° C to + 80 ° C;
  • Lengva valyti;
  • Patobulintas privatumas;
  crystal
  shadow

  Mūsų gravitacinė ventiliacijos sistema sukuria teisingą oro cirkuliaciją kupolo viduje.

  • Trikampiai ZIP langai – PVC tentiniai langai tvirtinami užtrauktukais. Viduje yra nuimamas tinklelis nuo vabzdžių.
  • Viršutinėje kupolo dalyje yra savaime vėdinamos kameros.
  vent
  shadow

  Sraigtiniai pamatai yra aukšto efektyvumo sprendimas visiems jūsų žemės inkarų poreikiams. Jie yra tiksliai reguliuojami, atsparūs audrai, tinkami visų tipų gruntui, kaina yra priimtina, juos lengva nuimti ir pakartotinai naudoti.

  Sraigtiniai pamatai montuojami naudojant įvairias įsukimo priemones ir mašinas. Puikiai statmenai ir tiksliai per kelias minutes. Ši nauja įsukama pamatų sistema tinka ne tik natūraliam gruntui, bet ir tankiems bei net dervotiems paviršiams. Programų yra daugybė, pradedant sodo skėčiais, vėjuotomis džiovyklomis ir tvoromis; prie automobilių stovėjimo aikštelių, vėliavų stulpų ir kelio ženklų. Saulės skydų sistemos, reklaminės lentos ir net lauko pastatai renginiams ir ekspozicijoms greitai ir lengvai pastatomi ir pašalinami.

  floor2
  shadow

  Mobilios grindys, naujoviška grindų sistema pasižymi išskirtiniu patvarumu ir greitu surinkimu.

  Stabilus pagrindas kiekvienam renginiui mobilios grindys yra pagamintos iš aliuminio rėmo, kurios atvaizduoja palapinės perimetro formą ir yra pritvirtintos prie kupolo struktūros. Grindys tarnauja kaip balastas ir sumažina mažiausiai papildomo svorio, reikalingo konstrukcijai išlaikyti.

  Sauga ir funkcionalumas. Visa konstrukcija yra apsaugota nuo korozijos cinko danga. Grindų paviršius pagamintas iš vandeniui atsparios faneros su neslystančiu sluoksniu, rudos arba pilkos spalvos. Fanera gaminama naudojant medžiagas, kurios atitinka Europos ugniai atsparius standartus.

  Tvirtas montavimas ant žemės. Sistema leidžia kupolo konstrukciją pritvirtinti prie žemės plieniniais kaiščiais arba balastiniais svoriais, esančiais po grindų paviršiumi, todėl negalima naudoti neestetinės apkrovos už kupolo ribų.

  portable_floor
  shadow

  Pakeltos grindys (dvigubos grindys) naudojamos, kai nėra galimybių sumontuoti ventiliacinius velenus, laidus ir kitus elektros elementus į sienas ar lubas. Jie yra labai naudingi ten, kur reikia techninio lankstumo.

  Visiškai pasiekiamos požeminės erdvės leidžia lengvai sudėti elektrinę ir hidraulinę įrangą, nenaudojant akmens dirbinių. Dėl mobilumo tapo labai lengva planuoti naujas darbo vietas su telefono linijomis, kompiuteriais ir apšvietimu.

  Pakeltos interjero grindys buvo specialiai suprojektuotos taip, kad racionaliai atsakytų į nuolatinį lankstumo poreikį, kurio reikalauja technologinės naujovės tose vietose, kur yra didelė procesų gamyklos koncentracija, pavyzdžiui, biuruose, duomenų apdorojimo centruose ir pažangias paslaugas gaminančiame sektoriuje. .

  Dvigubos grindys reiškia grindis pakelti 100 cm ir jų valdymą + / – 25 mm. virš esamų elektros, mašinų, puslaidininkių tvarkymo patalpų ir biurų grindų. Dėl aukščio tarp grindų galima montuoti įvairius elektros ir ryšių laidus be papildomų vamzdžių ir laidų dėklų. ISO 9001 / ISO 14001

  GEODOMAS
  shadow

  Scenos tampa vis kūrybiškesnės. Sukurkite savo unikalią sceną iš kupolo struktūros. Kupolo konstrukcijas galima pritaikyti scenai, suteikiant konstrukcijai atramines lentynas. Jūsų scenos pagrindas iš karto įgaus formą. Tada galite stilizuoti ir užbaigti ją pagal savo planus.

  Kupolo scenose taip pat gali būti sumontuotas DJ uždangalas.

  Žinoma, mes taip pat galime tiekti laisvai stovinčias struktūras be uždangalo, kad sukurtume atskirą festivalio zoną.

  Pilviskes_estrada_stage_dome_geodomas14
  shadow

  Door System
  Mes turime įvairių tipų duris pasirinkimui

  • Standartinės (kvadratinės) plastikinės durys
  • Aliuminio durys
  • Prancūziško tipo durys (su stiklu)
  • Durys gali būti sureguliuotos į apvalias.
  • pvalios durys gali būti sujungtos su kitais kupolais („Modul“ sistema) tuneliais.
  • Durų tipą ir matmenis galima reguliuoti individualiai.
  door2
  shadow

  „Fulldome“ kinas pastaraisiais metais tapo vis populiaresnis, nes projekcijų technologijos ir kupolo konstrukcijos pažanga padėjo „fulldome“ kinui tapti prieinamesniam įvairioms programoms.

  Mes teikiame keičiamo dydžio, įtraukiančius pilnaverčio kino sprendimus, taip pat teikiame visas paslaugas nuo koncepcijos kūrimo, konsultacijų apie filmus, dizaino iki montavimo, techninės ir renginių palaikymo bei priežiūros. Galimi stacionarūs įrenginiai ir nuomos sprendimai daugeliui skirtingų programų:

  • Renginiai ir parodos
  • Pramogų parkai, Atrakcionų parkai
  • Planetariumai, mokslo centrai
  • Lankytojų centrai
  • Modeliavimas ir mokymas
  projection
  shadow

  Garso izoliacija yra specializacija, kuri sukasi aplink efektyvų nepageidaujamo triukšmo valdymą, naudojant įvairias garso izoliacines medžiagas, skirtas triukšmo poveikiui sušvelninti.

  Tiesą sakant, yra daugybė garsui nepralaidžių medžiagų, kurias galima pasirinkti įvairioms reikmėms

  AKUSTINĖ ĮTEMPIAMA SIENA Užtikrina puikias garso izoliacijos savybes, ilgą tarnavimo laiką ir be dujų išmetimo. vienas sluoksnis gali užtikrinti lygiavertę garso izoliaciją keliems standartinio tirpalo sluoksniams

  Kai kurie yra tinkamesni ar efektyvesni už kitus, o tai labai priklauso nuo sukurto triukšmo tipo, triukšmo šaltinio, pastato konstrukcijos, sienų konstrukcijos ir įvairių kitų svarbių veiksnių.

  Garso izoliacinės medžiagos sumažina garso slėgį, kurį sukuria šaltinis į receptorių.

  GEODOMAS
  shadow

  Turėdami didelę patirtį, mūsų draugiška pardavimo komanda pasiruošusi patarti jums apie naujausius produktus ir rekomenduojamas sistemas, atitinkančias jūsų reikalavimus.

  Nesvarbu, kokio dydžio projektą imatės, „GEODOMAS“ scenos įrangai gali pasiūlyti įvairias apšvietimo sistemas, tinkančias bet kokiam biudžetui.

  Nė vienas pasirodymas ar vieta neapsieina be apšvietimo ir scenos efektų įrangos, mes siūlome geriausią aptarnavimą ir pasirinkimą profesionalams, „pasidaryk pats“ ir vietinėms grupėms. Nuo rūko ir atmosferos efektų iki apšvietimo įrenginių ir valdymo, LED vaizdo sienelių, iki klasikinio disko kamuolio, mes esame jūsų vieno langelio šaltinis, skirtas apšvietimo ir efektų įrangai, įskaitant aukštos kokybės įrangą, VR virtualios realybės ir kinetikos sistemas. Mūsų subrangovai rūpinasi jūsų poreikiais ir biudžetu.

  GEODOMAS
  shadow

  Mūsų patentuotos scenos deniai (žinomi kaip G-DECKS) susideda iš 6061 T6 ekstruzijos ir yra suprojektuoti taip, kad atitiktų visą reikalingą įrangą. Kuriant mūsų sustojimo sistemą buvo pagrindinis universalumas, leidžiantis klientams kurti savo dizainą pagal standartinę nuomos įrangą. Mūsų atsargų inventorius leidžia mūsų klientams neviršyti reikiamo biudžeto, todėl vizualizavimas tampa apčiuopiamas.

  GEODOMAS
  shadow

  Konstrukcinis rėmas yra ypač stabilus ir tvirtas, leidžiantis pakabinti A/V įrangą lempų, projektorių ir garso sistemų pavidalu.
  Klientams pageidaujant, mes galime aprūpinti kupolus su visa garso ir apšvietimo įranga.

  Visa įranga gali būti pritvirtinta prie apskritų ar tiesių santvarų, pritvirtintų prie konstrukcijos mazgų, o tai yra estetiškas ir funkcionalus sprendimas.

  Tiek santvaros, tiek mazgai gali būti naudojami bet kokios rūšies įrangai, reklamjuostėms, projekciniams ekranams pakabinti, suteikiant neribotas erdvės naudojimo galimybes. Mūsų didelės konstrukcijos suprojektuotos atlaikyti papildomas 1500 kg svorio apkrovas.

  GEODOMAS
  shadow

  Naudodami naujausias skaitmenines technologijas, galime pažymėti jūsų tentą bet kokio prekės ženklo ar meno kūriniu, kurio jums reikia. Garantuota, kad patrauksite savo klientų dėmesį!

  Tai lengvas ir efektyvus būdas išskirtiniu būdu pažymėti savo įmonės logotipą. Visur ant tentų rodykite savo logotipą, įmonės spalvas ar šūkį.

  Lengvas ir efektyvus būdas sukurti unikalų ir akį traukiantį ekraną. Parodykite savo logotipą, įmonės spalvas ar šūkį bet kurioje tento vietoje. Kiekvienas pripučiamas kupolas yra su produktų pasirinkimais, variantais ir yra visiškai pritaikomas.

  GEODOMAS
  shadow

  Įmonės renginys gali būti apibrėžiamas kaip susibūrimas, kurį įmonė remia savo darbuotojams, verslo partneriams, klientams ir (arba) būsimiems klientams. Šie renginiai gali būti skirti didesnei auditorijai, pavyzdžiui, suvažiavimai ar mažesni renginiai, pvz., Konferencijos, susitikimai ar atostogų vakarėliai.

  GEODOMAS
  shadow

  LED UV-C dezinfekavimo sistema yra 50W-200W konfigūracijų, tinka bet kokio dydžio patalpoms. Pasukami LED UV-C moduliai tiksliai dezinfekuoja šviesą ant tikslinių paviršių, tuo pačiu taupydami energiją, palyginti su kvarco pagrindu pagamintais UV-C dujų vamzdžiais. Ilgas tarnavimo laikas su pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip 360 laipsnių judesio jutikliai, nuotolinis valdymas per bet kurį prie interneto prijungtą įrenginį ir automatinis išjungimas, užtikrina saugumą ir paprastą naudojimą. Nėra kenksmingo gyvsidabrio ar ozono.

  • Momentinis, nematomas bakterijų naikintojas
  • Antimikrobinė dezinfekcija 99,9% efektyvi
  • Būdingi laikmačio valdikliai su signalizacija
  • Judesio jutiklis su automatiniu išjungimu
  • Lengva transportuoti ir laikyti
  • Nėra gyvsidabrio ar ozono
  dezin
  shadow