LAUKO KLASĖS MOKYKLOMS, DARŽELIAMS KT. ŠVIETIMO IR SPORTO ĮSTAIGOMS

Lauko klasė Kupolas yra puikus pasirinkimas mokykloms, darželiams ir kitoms švietimo bei sporto įstaigoms, kurios siekia suteikti mokiniams unikalų ir patogų mokymosi bei laisvalaikio aplinką. Šios modernios ir funkcionalios struktūros leidžia mokiniams mokytis arti gamtos visais metų laikais, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Mūsų kupolinės lauko klasės yra pilnai izoliuotos ir sukuria šiltą, saugią bei jaukią erdvę net ir esant iki 20 laipsnių šalčiui, todėl idealiai tinka organizuoti pamokas bei veiklas lauke. Jos yra tinkamos tiek reguliariam mokymuisi, tiek specialiems poreikiams tenkinti visais metų laikais.

Be to, mes siūlome įvairias lengvų konstrukcijų glamping technologijų mobilių lauko klasių galimybes, kurios ne tik patenkins mokymo poreikius, bet ir skatins mokinių sveikatą, kūrybingumą ir motyvaciją. Mūsų kupolinės struktūros apima ne tik mokomąsias klases, bet ir virtuves, laboratorijas, botanikos sodus, pavėsines, šiltnamius, vaikų žaidimo aikšteles ir daugiau.

Atsižvelgdami į šiuolaikines švietimo ir laisvalaikio poreikius, mes įgyvendiname unikalias edukacines ir pramogines aplinkas, kurios leidžia auginti ateities lyderius ir skatinti išsilavinimą bei kūrybiškumą.

Inovatyvus mokymosi aplinkos dizainas: Glamping kupolai siūlo unikalią ir modernią architektūrinę erdvę, kuri skiriasi nuo tradicinių mokyklinių patalpų. Ši struktūra leidžia kurti inspiruojančią mokymosi aplinką, kuri skatina kūrybiškumą, tyrinėjimus ir mokymąsi gamtos kontekste.

Visų metų naudojimas: Dėl savo aukštos izoliacijos savybių glamping kupolai yra tinkami naudoti visais metų laikais nuo labai šaltų iki labai šiltų orų sąlygų. Tai reiškia, kad mokyklos gali organizuoti mokymąsi lauke bet kuriuo metų laiku, o mokiniai gali turėti patirtį mokytis ir kurti aplink gamtą be jokio oro sąlygų įtakos.

Mokymosi aplinkos diversifikavimas: Glamping kupolai gali būti pritaikyti įvairioms mokymosi veikloms, įskaitant gamtos mokslus, meną, eksperimentus ir praktinį mokymą. Jie taip pat gali būti naudojami specialiųjų poreikių mokiniams, organizuojant terapinius arba adaptuotus užsiėmimus.

Estetika ir aplinkosauga: Glamping kupolai ne tik suteikia estetiškai patrauklią mokymosi aplinką, bet ir atitinka aplinkos tausojimo principus. Jie gali būti pastatyti su minimaliu poveikiu gamtai, taip prisidedant prie mokyklos tvaraus vystymosi.

Edukacinis eksperimentavimas: Glamping kupolai skatina mokinius eksperimentuoti su naujais mokymosi metodais ir technologijomis. Jie gali būti įrengti su moderniomis mokymosi technologijomis, tokiomis kaip interaktyvūs ekranai, sensorinės technologijos arba specifinės mokymosi programos.

Bendruomenės įtraukimas: Glamping kupolai gali būti naudojami ne tik mokymosi tikslais, bet ir kaip bendruomeninės erdvės. Jie gali būti pritaikyti organizuoti tėvų susirinkimus, kultūrines renginius ar kitas bendruomenines veiklas, skatinant tarpdisciplininius ir bendradarbiavimo projektus.

Visų šių veiksnių integracija į mokyklų aplinką su glamping kupolais gali radikaliai pakeisti mokymosi procesą, suteikiant mokiniams unikalias ir įkvepiančias mokymosi patirtis bei prisidedant prie jų išsilavinimo, sveikatos ir kūrybinio potencialo augimo.

LENGVŲ KONSTRUKCIJŲ GLAMPING LAUKO KLASĖS | VISŲ SEZONŲ | PILNAI IZOLIUOTI EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Vilniaus ,,Žilvinėlio” lopšelis-darželis, įsikūręs Vilniaus m. Justiniškių mikrorajone, vaikams duris atvėrė 1986 m. ir vadinosi 49-uoju lopšeliu-darželiu. 1988 m suteiktas „Žilvinėlio” lopšelio-darželio vardas.

shadow

Alytaus miesto savivaldybė nusprendė finansuoti projektą, kuriame numatyta įsigyti 13 kupolų po 28 kvadratinius metrus. Tai bus neužšiltintos pavėsinės, apsaugančios nuo vėjo, sniego ir oro sąlygų, bei lauko klasės 13 darželiams.

shadow

Kupolas gali būti transformuojamas į konferencijų salę arba planuojama šventę, verslo pristatymą, valdybos posėdį, banketą. Tai puikiai tinka seminarams ir konferencijoms, nes į jį telpa iki 15 žmonių

shadow

Nes ten viskas labai maža… Mažas sklypas, mažas kiemas, mažas kupolas, mažas namas Kokon ir ten nėra daug tylos, nes aplink yra kaimynai, judrus kelias ir greitkelis, kuris girdisi kažkur už 6 km. Nesame nei vidury miško, nei vidury niekur… Mus supa gyvenimas. Taip garsiai!

shadow

Jonavos Panerio pradinė mokykla – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Jonavoje, Kauno g. 9, vykdanti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas lietuvių kalba

shadow

Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.
Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms

shadow

Vilniaus rajono Pagirių gimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Vilniaus raj., Pagiriuose, Šiltnamių g. 22, vykdanti pradinio, pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių ir lenkų kalbomis

shadow

Grigiškių 1-ojoje vidurinėje mokykloje vaikai ugdomi jų gimtąją kalba – rusų ir lenkų. Tai – tautinių mažumų mokykla.1999 m. gruodžio 21 d. Grigiškės prijungiamos prie Vilniaus miesto savivaldybės. Tada mokykla gavo Vilniaus savivaldybės Grigiškių vidurinės mokyklos vardą. 2015 m. po akreditacijos mokyklai suteiktas gimnazijos statusas.

shadow

Šalčininkų specialioji mokykla – valstybinė dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Šalčininkų raj., Šalčininkų kaime, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas lenkų kalba intelekto sutrikimų turintiesiems vaikams.

shadow

Aabout 1923 A primary school was established in Jerusalem. It is noted in the church documents that in 1937 September 1 the brick school building was consecrated. This year is considered the school’s founding year. The school is named after the Polish children’s poet Stanislaus Jachovičius

shadow

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

shadow

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

shadow

Klaipėdos rajono Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Priekulėje, Klaipėdos g. 20, vykdanti pradinio, pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas.

shadow

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Kaišiadoryse, Paukštininkų g. 5, vykdanti pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas

shadow

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Alytuje, Birutės g. 2, vykdanti pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas

shadow

Vilniaus rajono Lavoriškių gimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Lavoriškėse (Vilniaus raj.), Miškų g.

shadow

Ieškantiems alternatyvios aplinkos arba asmeninės kūrybos studijos veiklai GLAMPING – geriausias pasirinkimas. Projektuojame, gaminame ir statome lauko klasės ir biurų-studijas.

shadow

Vilniaus Ozo gimnazija – tradicinio ir nuotolinio mokymo bendrojo lavinimo mokykla Vilniuje, Ozo g. 39, vykdanti pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių kalba. Lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos ir etnokultūros nuotoliniu būdu mokomi laikinai iš Lietuvos išvykę vaikai

shadow

2021 metais prie bažnyčios buvo suformuota lavinamoji 95m2 lauko klasė įvairių sutrikimų turintiems vaikams. Pranciškaus Asyžiečio Porciunkulės koplyčia buvo pastatyta IV a., o jos statybai buvo pasirinktas Onkologijos centro Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios prototipas Klaipėdoje. Pranciškus ją perstatė XIII a. pradžioje.

shadow

Mūsų komanda kviečia pasinerti į nuotykius, kur patirsime kas yra tikras gamtos prieglobstis su lietumi, saule, purvu bei vandeniu. Susitiksime su paslaptimis išorėje ir lobiais viduje. Tavęs laukia ne tik nauji draugai, naujos patirtys, nuotykiai ir išbandymai, bet ir susidūrimas su netikėtais iššūkiais, savo baimėmis.

shadow

GLAMPING LAUKO KLASĖS | PREZENTACIJOS .PDF

STIKLINĖ LAUKO KLASĖ | PREZENTACIJOS .PDF

BIO KLASĖS | PREZENTACIJOS .PDF

VAIKŲ AIKŠTELIŲ ĮRENGIMAS | PREZENTACIJOS .PDF

EDUKACINIAI KOMPLEKSAI | PREZENTACIJOS .PDF

Tad jei ir jūs galvojate apie kupolinės lauko klasės ar kitų konstrukcijų įsirengimą, kviečiame susisiekti su mumis

Arba susisiekite su mumis tesiogiai : baltic@geodomas.eu

Konsultacijos tel.: +370 634 31101

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Mes projektuojame ir gaminame vaikų žaidimų aikštelių kompleksą, priklausomai nuo vaikų, amžiaus grupių, kuriame kompleksinius sprendimus. Paruoškite nestandartiniuss montavimo sprendimus.

shadow

Projektuojame pagal EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentai ir brėžiniai gali būti išversti į RU, EN, LV

shadow

INVESTICINIAI PROJEKTAI | EDUKACINIAI KOMPLEKSAI Visuomeninės paskirties | Ypatingi pastatai