LAUKO KLASĖS MOKYKLOMS, DARŽELIAMS KT. ŠVIETIMO IR SPORTO ĮSTAIGOMS

Kupolinės lauko klasės leidžia mokiniams patirti gamtos grožį ir patirti unikalią patirtį, yra patogus ir funkcionalus pasirinkimas mokykloms, bei leidžia kur kas stipriau išlaisvinti savo kūrybinį potencialą. Mūsų Lauko klasėje galima vesti pamokas, net jei lauke šaltukas iki 20 laipsnių – kupole šilta, sausu ir jauku. Taip pat rengiami specialiųjų poreikių vaikams visų sezonų lauko klasės.

GLAMPING Technologijų mobili lauko klasė, kupolas, laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą arčiau gamtos visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą, motyvaciją, išmintį ir kitus itin svarbus mūsų metafizinius parametrus.

Tai pat siūlome apvalūs kupolinės lauko virtuvės, laboratorijos, botanikos sodai, pavėsines, šiltnamiai, vaikų žaidimo aikšteles ir kt. .

LENGVŲ KONSTRUKCIJŲ GLAMPING LAUKO KLASĖS | VISŲ SEZONŲ | PILNAI IZOLIUOTI EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Pagrindinė veiklos rūšys: ankstyvasis, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Vaikai ugdomi pagal „Žilvinėlio” lopšelio-darželio ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tarptautinę „Zipio draugų” programą.

shadow

Kupolas gali būti transformuojamas į konferencijų salę arba planuojama šventę, verslo pristatymą, valdybos posėdį, banketą. Tai puikiai tinka seminarams ir konferencijoms, nes į jį telpa iki 15 žmonių

shadow

Nes ten viskas labai maža… Mažas sklypas, mažas kiemas, mažas kupolas, mažas namas Kokon ir ten nėra daug tylos, nes aplink yra kaimynai, judrus kelias ir greitkelis, kuris girdisi kažkur už 6 km. Nesame nei vidury miško, nei vidury niekur… Mus supa gyvenimas. Taip garsiai!

shadow

Jonavos Panerio pradinė mokykla – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Jonavoje, Kauno g. 9, vykdanti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas lietuvių kalba

shadow

Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.
Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms

shadow

Vilniaus rajono Pagirių gimnazija – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Vilniaus raj., Pagiriuose, Šiltnamių g. 22, vykdanti pradinio, pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių ir lenkų kalbomis

shadow

Grigiškių 1-ojoje vidurinėje mokykloje vaikai ugdomi jų gimtąją kalba – rusų ir lenkų. Tai – tautinių mažumų mokykla.1999 m. gruodžio 21 d. Grigiškės prijungiamos prie Vilniaus miesto savivaldybės. Tada mokykla gavo Vilniaus savivaldybės Grigiškių vidurinės mokyklos vardą. 2015 m. po akreditacijos mokyklai suteiktas gimnazijos statusas.

shadow

Šalčininkų specialioji mokykla – valstybinė dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Šalčininkų raj., Šalčininkų kaime, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas lenkų kalba intelekto sutrikimų turintiesiems vaikams.

shadow

apie 1923 m. Jeruzalėje buvo įkurta pradinė mokykla. Bažnyčios dokumentuose pažymėta, kad 1937 m. rugsėjo 1 d. pašventintas mūrinis mokyklos pastatas. Šie metai ir laikomi mokyklos įkūrimo metais. Mokyklai suteiktas lenkų vaikų poeto Stanislovo Jachovičiaus vardas

shadow

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

shadow

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

shadow

Ieškantiems alternatyvios aplinkos arba asmeninės kūrybos studijos veiklai GLAMPING – geriausias pasirinkimas. Projektuojame, gaminame ir statome lauko klasės ir biurų-studijas.

shadow

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija – bendrojo ugdymo mokykla, teikianti visuminį ugdymą, paremtą pilietinių vertybių nuostatomis ir paruošianti mokinį savarankiškam gyvenimui ir karjerai.

shadow

Vilniaus Ozo gimnazija – tradicinio ir nuotolinio mokymo bendrojo lavinimo mokykla Vilniuje, Ozo g. 39, vykdanti pagrindinio, vidurinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių kalba. Lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos ir etnokultūros nuotoliniu būdu mokomi laikinai iš Lietuvos išvykę vaikai

shadow

2021 metais prie bažnyčios buvo suformuota lavinamoji 95m2 lauko klasė įvairių sutrikimų turintiems vaikams. Pranciškaus Asyžiečio Porciunkulės koplyčia buvo pastatyta IV a., o jos statybai buvo pasirinktas Onkologijos centro Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios prototipas Klaipėdoje. Pranciškus ją perstatė XIII a. pradžioje.

shadow

Mūsų komanda kviečia pasinerti į nuotykius, kur patirsime kas yra tikras gamtos prieglobstis su lietumi, saule, purvu bei vandeniu. Susitiksime su paslaptimis išorėje ir lobiais viduje. Tavęs laukia ne tik nauji draugai, naujos patirtys, nuotykiai ir išbandymai, bet ir susidūrimas su netikėtais iššūkiais, savo baimėmis.

shadow

STIKLO KONSTRUKCIJŲ LAUKO KLASĖS EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Svalios progimnazijoje sujudimas, svečiai, sveikinimai, dainos, šypsenos, puiki nuotaika, saulė… Prieš dvejus metus kilusi idėja – virto realybe! Atidaryta lauko kupolinė klasė!

shadow

BIOLOGIJOS KLASĖS IR ŠILTNAMIAI Gamtinė žemdirbystė ir sveikas maistas

Biologijos studiją, lauko klasę apsaugotą nuo vėjo ir lietaus. Įrengus edukacinę erdvę, kurioje mokiniai galėtų įgyti gamtamokslines kompetencijas, atlikdami tiriamuosius darbus bei stebėjimus. Tokiu būdu mes siekiame sukurti palankią sveikatai aplinką, gerinti emocinę mokinių savijautą, skatinti fizinį aktyvumą. Mūsų BIO KLASĖS kupolai užtikrina klimato ir šviesos kontrolę auginant augalus.

shadow

Sferinė forma reiškia, kad saulės šviesa visada yra statmena kupolo dalimi, kad maksimaliai padidintų saulės spindulius. Sferinė forma taip pat sukuria kuo mažiau šilumos perdavimo paviršiaus, kad žiemos mėnesiais būtų kuo geriau išlaikoma šiluma.

shadow

Gaubtai (kupolai) pasižymi puikiomis šviesą surenkančiomis savybėmis. Dažniausiai, rutulio viduje yra šviesiau nei lauke net ir be vidinio apšvietimo dėl šviesos atspindėjimo nuo sienų ir sutelkimo rutulio viduryje. Kamuolio pavidalas stiprina šviesą, o stačiakampis – siplnina.

shadow

LAUKO PAVESINĖS ir SCENOS EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Šalia „Fontanų Namų“ numatomas parkas su takais, vandens telkiniais, sporto aikštynais ir fontanais. Už kelių šimtų metrų projektuojama ikimokyklinio ugdymo įstaiga. Apskritai šiai sparčiai besivystančiai vietovei būdingas didelis potencialas auginti čia esančio nekilnojamojo turto vertę

shadow

GLAMPING LAUKO KLASĖS | PREZENTACIJOS .PDF

STIKLINĖ LAUKO KLASĖ | PREZENTACIJOS .PDF

BIO KLASĖS | PREZENTACIJOS .PDF

VAIKŲ AIKŠTELIŲ ĮRENGIMAS | PREZENTACIJOS .PDF

EDUKACINIAI KOMPLEKSAI | PREZENTACIJOS .PDF

Tad jei ir jūs galvojate apie kupolinės lauko klasės ar kitų konstrukcijų įsirengimą, kviečiame susisiekti su mumis

Susisiekite su mumis : baltic@geodomas.eu

Konsultacijos tel.: +370 634 31101

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS EKSPLOATUOJAMI OBJEKTAI

Mes projektuojame ir gaminame vaikų žaidimų aikštelių kompleksą, priklausomai nuo vaikų, amžiaus grupių, kuriame kompleksinius sprendimus. Paruoškite nestandartiniuss montavimo sprendimus.

shadow

Mes projektuojame ir gaminame vaikų žaidimų aikštelių kompleksus, priklausomai nuo vaikų, amžiaus grupių, kuriame kompleksinius sprendimus. Paruošiame nestandartinius montavimo sprendimus.

shadow

INVESTICINIAI PROJEKTAI | EDUKACINIAI KOMPLEKSAI Visuomeninės paskirties | Ypatingi pastatai