50m2 Lauko Klasė Ø8m Kupolas | Riešės pagrindinė mokykla

Riešės_Kovalskos_Lauko_klase_11
shadow

Archyviniai duomenys rodo, kad mokykla Riešėje buvo įkurta 1864 m. Prieš Antrąjį pasaulinį karą mokykla buvo įsikūrusi tame pačiame pastate kur ir seniūnija. 1939 m. buvo pastatytas naujas pastatas su erdviomis klasėmis ir dideliais langais. Deja, vaikai neilgai džiaugėsi nauja mokykla. Prasidėjus karui, vokiečiai ją pavertė grūdų sandėliu, o 1944 m. traukdamiesi pastatą sudegino. Po karo mokykla buvo įkurta Sluščiznos palivarke, vėliau pavadintame Kalino kaimu. Buvo mokoma rusų kalba. 1952 m., kai Taraškevičių šeima buvo išvežta į Sibirą, mokyklą perkėlė į jų namą.

Vietiniai gyventojai siekė, kad vaikai būtų mokomi gimtąja kalba. Buvo įkurtos lietuviškos ir lenkiškos klasės, mokykla tapo trikalbe. 1960–1984 m. mokyklai vadovavusi Praskovja Ustinova siekė, kad būtų pastatyta nauja mokykla, tačiau buvo pastatytas tik priestatas. 1965 m. gruodžio 11 d. įvyko mokyklos atidarymas. Tik pradinės klasės glaudėsi sename mediniame pastate. 1998 m. mokyklai atiduotas darželio pastatas, kuriame dabar mokosi pradinių klasių mokiniai. 2003 m. prie mokyklos pastatytas priestatas.

lauko_klase_rieses_gimanzija_1
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.
Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.

Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.
Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą gamtoje visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą.
Tai visiškai uždara, apsaugota nuo oro sąlygų klasė, su elektros instaliacija, vėdinimo ir šildymo sistema „oras-oras“.

default
shadow

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.
Kupolas gali būti transformuojamas į konferencijų salę arba planuojama šventę, verslo pristatymą, valdybos posėdį, banketą. Tai puikiai tinka seminarams ir konferencijoms, nes į jį telpa iki 15 žmonių. 6 m aukščio kupolo langas sukuria nepamirštamą jūsų susitikimo atmosferą ir tai prisimins visi jūsų svečiai.

Riešės_Kovalskos_Lauko_klase_38
shadow

Nesvarbu, ar ieškote alternatyvios gyvenamosios aplinkos, ar dinamiškos asmeninės studijos, skirtos rašymui, menui ar performansui, ženkite į natūralų srautą, kurį gali pasiūlyti tik pagal užsakymą sukurtas geodezinis kupolas; kupolai siūlo patirtį, kuri tikrai atgaivins, sustiprins ir išlaisvins jūsų kūrybinį srautą.
Mes siūlome išsamias projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda koncepcija, tęsiamas projektuojant ir rengiant kupolo projekto dokumentaciją ir baigiamas įgyvendinimo planu bei išsamia informacija.

PDF PREZENTACIJA IR TECHNINĖ KORTĖLE

PRODUKTO KORTELĖ

GLAMPING KUPOLAI