50m2 Lauko Klasė Ø8m Kupolas | Jonavos Panerio pradinė mokykla

jonavos_panerio_geodomas_25
shadow

Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokiniai dalį pamokų turės nebe įprastuose kabinetuose, o lauko klasėje. Kieme pastatė kupolą, kuriame – elektra, projektorius, šildymo, vėdinimo sistema, internetas, modernūs suolai, pamokoms reikalingos priemonės. Kupolas įrengtas kokybės krepšelio lėšomis, o susibūrusi tėvų bendruomenė padėjo ir su kupolo apželdinimu. Pradinės mokyklos direktorė įsitikinusi, kad tai bus puiki motyvacija mokytis.

Šiandien, saulėtą ir šiltą balandžio 21-osios dieną Jonavos Panerio pradinėje mokykloje oficialiai atidaryta Gamtamokslinių tyrimų lauko klasė – kupolas, vaikų vadinamas kosmonauto šalmu.

„Projektą pradėjom praeitais metais, bet du viešieji pirkimai nepavyko, tačiau prieš pat Kalėdas šis kupolas, vaikų vadinamas kosmonauto šalmu, buvo įrengtas mūsų kieme. Šioje lauko klasėje yra visa įranga skirta Gamtamoksliniams tyrimams. Čia pamokos vyks visiems mūsų 1-4 klasių mokiniams ir priešmokyklinukams. Pagal specifikacijas, lauko klasėje galima vesti pamokas, net jei lauke šaltukas iki 20 laipsnių – kupole šilta ir jauku“, – kupolo atidarymo dieną pasakojo laikinoji mokyklos vadovė Jurga Roličienė.

jonavos_panerio_geodomas_20
shadow

Perkirpus simbolinę atidarymo juostą, kupole prasidėjo pirmoji Gamtamokslinių tyrimų pamoka vienai klasei. Kitų klasių mokiniai, lauko klasės atidarymo proga, pakviesti į kitas pažintines ir linksmas pamokas mokyklos kieme. Juolab, kad gerą nuotaiką dovanojo ne tik puikus oras, bet ir tarp vaikų smagiai besisukiojantis personažas Pikachu.

jonavos_panerio_geodomas_19
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.
Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.
Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą gamtoje visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą.
Tai visiškai uždara, apsaugota nuo oro sąlygų klasė, su elektros instaliacija, vėdinimo ir šildymo sistema „oras-oras“.

jonavos_panerio_geodomas_14
shadow

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.
Kupolas gali būti transformuojamas į konferencijų salę arba planuojama šventę, verslo pristatymą, valdybos posėdį, banketą. Tai puikiai tinka seminarams ir konferencijoms, nes į jį telpa iki 15 žmonių. 6 m aukščio kupolo langas sukuria nepamirštamą jūsų susitikimo atmosferą ir tai prisimins visi jūsų svečiai.


PRODUKTO KORTELĖ

GLAMPING KUPOLAI