CRYSTAL KAPSULĖ & 28m2 GLAMPING KUPOLAI | Astronarium.Fr

default
shadow

ASTRONARIUM ANIANE – vienos didžiausių mėgėjiškų astronomijos observatorijų Europoje vieta su neįprasta nakvynės vieta, kurioje galima miegoti po žvaigždėmis.

Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, privatūs vonios kambariai ir virtuvėlės su šaldytuvais ir viryklėmis. Visuose numeriuose yra svetainės ir valgomojo zona.

default
shadow

Nuostabi ir neįprasta naktis astronariumo kupole…
Atsijunkite nuo erdvės ir laiko!

astronarium_geodomas_glamping_31
shadow
Nakvynė kupole visada atrodė labai romantiška ir išskirtinė idėja. Naktį, kai giedras dangus, pro skaidrų kupolo stogą galima stebėti žvaigždes tiesiai iš savo lovos. Kupolas ypatingas tiek savo išvaizda, tiek ir jausmu, kurį sukuria nakvynė jame. Dalis kupolo yra dengta, todėl jausitės privačiai, o viršutinė dalis – skaidri, pro ją atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai.
astronarium_geodomas_glamping_15
shadow

Mes siūlome išsamias projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda koncepcija, tęsiamas projektuojant ir rengiant kupolo projekto dokumentaciją ir baigiamas įgyvendinimo planu bei išsamia informacija. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

GLAMPING KUPOLAI