28m² Glamping Kupolas Ø6m | Viešbutis Asimarė

Geodomas_glamping-Hotel-Asimarė_27

Romantiška naktis stebint žvaigždes pro kupolo stogą, ramybė, gamta ar aktyvus poilsis prie ežero!

Įsivaizduokite, kad kiekvieną vakarą einate miegoti ir pabundate nuo tobulo, harmoningo rezonanso, kuris yra GEODOMAS kupolo dalis.Mėgaukitės savo svajonių namais ar asmenine studija. Tradicinei statybai reikia daug laiko ir finansinių investicijų. Mūsų ekologiško gyvenimo kupolai statomi lengvai ir greitai, todėl sumažėja statybos išlaidos, erdvei uždaryti sunaudojama mažiausiai išteklių, be to, jie yra unikalūs ir už prieinamą kainą.

Geodomas_glamping-Hotel-Asimarė_25

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daugybę konstrukcinių privalumų:

a) Geodezinės pastogės buvo statomos visame pasaulyje įvairiose klimato zonose ir pasirodė esančios tvirčiausia ir efektyviausia kada nors sukurta žmogaus pastogė. Skirtingai nei tradiciniai namai, kupolai proporcingai didėjant jų dydžiui laikui tampa tvirtesni.
b) Geodeziniai kupolai yra tausojantys, sunaudojantys mažai energijos, todėl atsakingai tvarkomi ištekliai.
Galimybės neribotos. Surenkite nuostabų renginį, kuris sukurs nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologišku rojumi arba tiesiog saldžiai gyvenkite gražioje alternatyvioje erdvėje.
Siūlome visapusiškas dizaino paslaugas nuo idėjos iki įgyvendinimo. Kiekvienas projektas pradedamas nuo koncepcijos, tęsiamas koncepciniu projektu ir glampingo dizaino parengimu popieriuje. Galiausiai – su įgyvendinimo planu ir detalėmis. Vykdydami projektą patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

Geodomas_glamping-Hotel-Asimarė_30

Įeikite į sparčiai augančią ekoturizmo, bendro gamtinio turizmo ar glampingo kupolų rinką. Su GEODOMAS galime pasiūlyti nepamirštamą patirtį romantikams, pabėgusiems iš miesto, komforto ieškotojams, lengvų kelionių mėgėjams ir gamtos mylėtojams, kurie neranda to, ko ieško. Greitai pradėkite savo verslą ir gaukite naudos iš perspektyvios ekologiškos investicijos.

Glamping Domes

Our
Projects