144m2 ŠEIMOS GEODEZINIS NAMAS Ø10m

144m2_geodesic_home_dome_geodomas_01

Trumpas statybos laikas. Rąstinio namo statyba statybų aikštelėje trunka iki 3 mėnesių. Surenkamieji ir karkasiniai namai paprastai gaminami gamykloje, todėl jų surinkimas statybvietėje užtrunka iki savaitės.

Mažas namo svoris. Medinių namų pamatams nekeliami dideli reikalavimai, todėl jie yra daug pigesni, o pačią medieną į statybvietę atvežti pigiau nei kitas statybines medžiagas.

Galimybė statyti žiemą arba naudoti “sausą” technologiją. Statant medinį namą, išskyrus pamatus, nereikia drėgnų procesų, tokių kaip mūrijimas ir betonavimas, todėl namą galima statyti nepriklausomai nuo sezoniškumo. Statant visi elementai jungiami sausuoju būdu (medsraigčiais, vinimis ir pan.), todėl nereikia laukti, kol medžiaga išdžius, galima dirbti nepertraukiamai.

Rekonstrukcijos ir modernizavimo paprastumas. Medinių namų statyba leidžia greitai ir lengvai modernizuoti ir rekonstruoti namą.

144m2_geodesic_home_dome_geodomas_02

Mes specializuojamės statydami kupolinius namus, kurie bus sveika gyvenamoji aplinka jums ir jūsų šeimai, visiškai nauja gyvenimo patirtis – atvira, erdvi aplinka, geriausiai taupanti energiją.

– Medinėmis dailylentėmis išklotas interjeras.

– Atgaivinantis.

– Stebinantis

– Žmogiškai elegantiška.

– Provokuojantis.

– Kvapą gniaužiantis.

– Geriausia būsto vertė.

– Aukščiausio lygio inžinerija, skirta vėdinimui, kondensacijai, žiemos šilumai, vasaros vėsinimui, energijos taupymui ir oro cirkuliacijai.

– Efektyviausiai išteklius naudojanti kupolinių pastatų sistema, sukurianti didžiausią erdvę naudojant mažiausiai medžiagų.

144m2_geodesic_home_dome_geodomas_04

Kurortų konstrukcijas siunčiame į visą pasaulį įvairiais tikslais. Nesvarbu, kur yra jūsų poilsiavietė ar stovykla – ant vandens, uolų, dykumoje, smėlyje, žolėtose lygumose, atogrąžų paplūdimyje, ledo lauke ar tankiuose atogrąžų miškuose – užtikrinsime, kad ji būtų suprojektuota, pastatyta ir įrengta taip, kad būtų ekologiškai ir ekonomiškai tvari, saugi ir ilgaamžė.

KŪRYBIŠKAS SPRENDIMAS

GYVENAMOJI STATYBA