20m2 Pirties Kupolas Ø5m Geodezinio Kupolo Aukštis 3,3m

geodomas_20m2_home_11

Kuriame architektūrinius ir dizaino projektus, gyvenamuosius pastatus, pagrįstus geodeziniu kupolu, taip pat gaminame visus reikalingus elementus.

Sveikas namas. Mediena yra natūrali žaliava, pasižyminti drėgmės reguliavimo savybėmis ir sukurianti puikų patalpų mikroklimatą. Naudojant kitas statybines medžiagas, šį rezultatą sunku pasiekti.

20m2_sauna_dome_geodesic_5

Trumpas statybos laikas. Rąstinio namo statybos laikas statybvietėje trunka iki 3 mėnesių. Surenkamieji ir karkasiniai namai dažniausiai gaminami gamykloje, todėl surinkimas vietoje užtrunka iki savaitės.

Mažas namo svoris. Medinių namų pamatams keliami ne dideli reikalavimai, todėl jie yra daug pigesni, o pačios medienos atvežimas į statybvietę yra pigesnis nei kitų statybinių medžiagų gabenimas.

20m2_sauna_dome_geodesic_7

Galimybė žiemos statybai arba „sausai“ technologijai. Statant medinį namą atskirai nuo pamatų, nereikia atlikti šlapių procesų, tokių kaip mūras ir betonavimas, todėl namą galima statyti nepriklausomai nuo sezoniškumo. Statyboje visi elementai yra sujungti sausu būdu (medžio varžtais, vinimis ir pan.), Todėl nereikia laukti, kol medžiaga išdžius, galima dirbti nuolat.

Gyvenamoji Statyba

Statybos projektai