Pavėsinė su griliu (BBQ) | Medinis Kupolas Ø6m F3 28m2

BARBEQUE_chief_cook_dome_28m2_20
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Kiekvienas žmogus turi savo mėgstamą barbekiu. Kai traukia gamta su kebabų kvapu, sniegas tirpsta, kaip ir kiti įvykiai šiltais vasaros vakarais , net tiems, kurie mėgsta surengti barbekiu su draugais rudenį. Be to, yra net gerbėjai Fry kebabų per šaltį. Todėl mes kalbame apie šiuos sodo pastatų rūšis kaip pavėsinė su griliu, t.y. su barbekiu, griliu arba orkaite. Šios pavėsinės yra stacionarūs pastatai, todėl jie gali būti naudojami ištisus metus.

shadow

Grilio mada pavėsinėje atėjo pas mus iš Europos, taip pat daug kitų dalykų. Grilis lauke įprastas dalykas europiečiams, dėl to nėra būtina palikti savo miestą, jei jūs galite pasirūpinti viskuo savo sode. Pavėsinė su griliu yra pusiau atviras paviljonas, primenantis Pergola. Ant jo per centra yra pastatyta krosnis, kepimo ar net visą įrengta vasaros virtuvė.

Gyvenamoji statyba

Stacionarūs kupolai