183m2 Ø11m Stiklo Kupolas

183m2_geodesic_home_glass_cpver_geodomas_01

Kupolo formos gali būti pritaikytos ir gyvenamųjų namų statybai. Žmonės, kurie ieško natūralios ir harmoningos erdvės gyvenimui, renkasi kupolinius namus. Tokiuose namuose įgyvendinami autentiški interjero sprendimai, o šviesos panaudojimo galimybės neribotos. Mes taip pat galime pastatyti aukščiausios energijos vartojimo efektyvumo gyvenamuosius namus šiaurinio regiono žmonėms ir lakoniškus lengvųjų konstrukcijų namus pietuose gyvenantiems žmonėms. Siūlome platų kupolo namų konstrukcijų ir dangų pasirinkimą.

183m2_geodesic_home_glass_cpver_geodomas_06

Tiesą sakant, geodeziniame kupole yra didžiausias uždaro tūrio ir svorio santykis iš bet kurios žmogaus sukurtos konstrukcijos. Tai leidžia žiemą išnaudoti mažiau šilumos, o vasarą – mažiau oro su oro kondicionieriumi. Be to, suapvalintų sienų aerodinamika verčia orą efektyviai keliauti, o ne atsimušti nuo sienų, o energijos suvartojimas yra minimalus.

183m2_geodesic_home_glass_cpver_geodomas_19

Mes siunčiame kurortų struktūras visame pasaulyje įvairiais tikslais. Nesvarbu, kur yra jūsų kurortas ar stovykla – vandens, uolų, dykumos, smėlio, žolinių lygumų, atogrąžų paplūdimio, ledo lauko ar tankių atogrąžų miškų – mes užtikrinsime, kad jis būtų suprojektuotas, pastatytas ir pastatytas taip, kad būtų patvarus aplinkai, ekonomiškas ir saugus.

183m2_geodesic_home_glass_cpver_geodomas_17

Geodeziniai kupolai (ir namai, pagrįsti tuo dizainu) yra ypač efektyvūs ir nebrangūs. Šie bruožai, vertinant šių dienų ekonominių ir aplinkosaugos problemų kontekste, reiškia, kad kupolai yra tokio populiarumo, kokio nematyti nuo jų klestėjimo laikų 1960-ųjų pabaigoje ir aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Daugelis bendruomenių visame pasaulyje gali pasigirti tokiais kupolais kaip namais arba kaip komercinės struktūros pastatais.

Mes projektuojame pagal LR STR ir EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentus ir brėžinius galima išversti į RU, EN, LV, FI, SP, IT, DK, AZ ar kitas kalbas. Projektai pritaikyti pagal Rusijos Federacijos SNiP ir SP standartus. Dirbame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Viešojo naudojimo kupolai

Investiciniai projektai