Merkinės Piramidė - Dvasinio Pažinimo ir Sveikatinimo Erdvė | Stiklinis Kupolas Ø23m

GEODOMAS


Merkinės piramidė – vienas lankomiausių Dzūkijos objektų, kuriame atvykstančių skaičius vis auga. Žinia apie ypatingas lankytojų patirtis bei čia vykstančius sveikatos stebuklus sklinda toli už Lietuvos ribų.

Piramidė Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Česukų kaime buvo įkurta 2002 metais – praėjus dvylikai metų nuo šioje erdvėje Povilo Žėko bei jo artimųjų akivaizdoje įvykusio stebuklo. Tuomet, 1990-ųjų rugpjūčio 20-osios naktį vienkiemio gyventojai ir čia viešėję svečiai tapo ypatingo įvykio liudininkais. Žmonės stebėjo iš dangaus sklindantį šviesos srautą, o jame, kaip Povilui dar išvakarėse minties balsu buvo apreikšta, regėjo dieviško grožio figūrą. Taip Povilo angelas sargas išpildė septynmečiui vaikui bei jo giminaičiams 1990-ųjų rugpjūčio devynioliktą dieną per Šv. Mišias Merkinės bažnyčioje minties žodžiu duotą pažadą bei parodė antgamtinį ženklą, kuris sustiprino paties Povilo bei jo artimųjų tikėjimą. Antgamtinio įvykio vieta amžiams tapo paženklinta dieviškosios malonės ženklu.

Yra žmonių, kurie sugrįžta nebe pirmąjį kartą. Kiekvienas turi savų motyvų čia apsilankyti. Tie, kurie atvykę elgiasi dvasingai, atlieka maldą – meditaciją, čia pat arba sugrįžę po ilgesnio laiko paliudija, jog atgavo kūno ir sielos jėgas: pagerėja sveikatos būklė, atslūgsta vidinė įtampa, dar ilgai po meditacijos juntamas vidinis pakylėjimas, džiaugsmas, tampa lengviau bendrauti su tais, kurie šalia, lydi sėkmė“, – perpasaulį.lt pasakojo piramidės sumanytojs Povilas Žėkas.Reikia žinoti, kaip elgtis Atvykę į sodybą išvysite tris kryžius. Tai vartai, vedantys kupolo bei piramidės link. Nors lankytojai dažniausiai palieka savo transporto priemones automobilių stovėjimo aikštelėje (kuri šiuo metu yra kitoje sodybos pusėje), tačiau ką tik atvykusiems žmonėms labai rekomenduojama sugrįžti čia – ties kryžiais – ir praleisti bent keletą minučių trijų kryžių erdvėje. Ši sodybos erdvė yra “apvalanti”. Čia dera “palikti” neigiamas mintis, emocijas, energijas – atiduoti jas Žemei. Išsivadavę nuo vidinių negatyvų keliaukite toliau – kupolo bei piramidės link.

www.merkinespiramide.lt

shadow

Projekto informacija

Object page: The Pyramid of Merkine
Object address: Česukai Merkinės sen. 65342 Varėnos r.
Technologies: Aluminum frame elements, Aluminum hubs, Wood frame
Project date: 2009
Floor area, m2: 380
Cover area, m2: 850
Geometry type: Icosahedron

shadow

Stacionarūs kupolai

Investiciniai projektai