20m2 Kupolinis Šiltnamis Mažam Ūkiui | Skaidraskliautis ir Gamtinė Žemdirbystė

Permaculture

Sferinė forma reiškia, kad saulės šviesa visada yra statmena kupolo dalimi, kad maksimaliai padidintų saulės spindulius. Sferinė forma taip pat sukuria kuo mažiau šilumos perdavimo paviršiaus, kad žiemos mėnesiais būtų kuo geriau išlaikoma šiluma.

Kitas geodezinių kupolinių šiltnamių pranašumas yra jų energijos efektyvumas. Pastato šilumos nuostoliai yra tiesiogiai proporcingi pastato paviršiaus plotui. Kupolo formos grindų plotas yra 30–40 procentų mažesnis už stačiakampio formos. Jie taip pat efektyviau cirkuliuoja orą nei stačiakampės konstrukcijos.

Šio tipo šiltnamiuose augalai visą dieną gaus daugiau tiesioginių saulės spindulių, o tai reiškia tolygesnį šilumos tiekimą. Stačiakampiame šiltnamyje bus mažiau saulės ryte ir vakare, o daugiausia vidurdienį.

Kupolas visą dieną gauna pastovią saulę ir šilumą, nes saulė atitinka kupolo formą. Jūsų augalai tai įvertins, o pridėta šviesa ir šiluma bus naudinga tamsiais žiemos mėnesiais.

Nuo 30 iki 40 procentų mažesnis paviršiaus plotas taip pat reiškia 30–40 procentų mažiau statyboje naudojamų medžiagų. Geodezinius kupolinius šiltnamius statyti yra gana nebrangu, atsižvelgiant į jūsų naudojamą dizainą.

Jei norite auginti maistą ištisus metus, šiltnamio statyba yra vienas geriausių būdų pasiekti savo tikslą. Visų pirma, geodeziniai kupoliniai šiltnamiai turi daug privalumų, kurių neturi stačiakampiai šiltnamiai. Be to, jie suteikia unikalų ir patrauklų papildymą jūsų sodui.

green_house_20m2_geodomas_6

Gaubtinių (kupolinių) oranžerijų, sodų, šiltnamių savininkai pažymi “lengvumo ir palaimos” pojūtį tokių statinių viduje. Tai paaiškinama tuo, kad gaubtiniai pastatai pilnai atitinka šiuolaikinius ergonomikos dėsnius ir senovinio pastatų bei gyvenamųjų erdvių įrengimo mokslo “Fen-Šui” taisykles. Gaubtinių pastatų sandara yra perimta iš Jos Didenybės Gamtos.

Išmintinga gamta patalpino gyvybės pradą į kiaušinį – apvalaus pavidalo indą. Žmogaus smegenys yra rutulio talpoje – kaukolėje. Visi dangaus kūnai yra apskriti..

green_house_20m2_geodomas_17

Geodezinis kupolas „Solar Greenhouse“, skirtas užsiauginti savo maistą.

Kupolai – sukuria Jums idealų mikroklimatą. Čia sukuriama aplinka, kurioje nėra lietaus arba jis lyja tik tada, kai to norime. Kupole nėra vėjo arba jis yra silpnas, tik toks, kokio mums reikėtų. Kupolas skaidrus, todėl jame šviesu, kaip atvirame lauke. Saulės spindulių kiekis reguliuojamas jį padidinant arba sumažinant užsklandomis pagal numatytus poreikius. Kupole galime sukurti pavėsį iš visą laiką žaliuojančių medžių lapijos. Žiemą, kai mūsų krašte saulė žemai, saulės šviesos intensyvumui padidinti panaudojami veidrodiniai sferiniai paviršiai, kurie koncentruoja saulės spindulius norimu metu į numatytą plotą.

green_house_geodomas_03

Augalų vegetacijos laikotarpis geodezinių kupolų šiltnamiuose padidėja 2-3 mėnesiais, palyginus su tradiciniais šiltnamiais.

Produktyvumas geodezinio kupolo šiltnamyje vidutiniškai taip pat padidėja 2-3 kartus. Kitaip tariant, jei tradiciniame šiltnamyje 1 m2 surenkate 100 kg pomidorų per sezoną, geodeziniame kupolo šiltnamyje esant toms pačioms sąlygoms jūs gautumėte 2-3 kartus daugiau.

green_house_20m2_geodomas_13

Mūsų plačiame gaminių asortimente naudojamos pažangiausios technologijos šildymui ir aušinimui, augalų judėjimui ir automatizavimui. Mūsų energiją taupantys šiltnamiai bus naudojami dangomis ir vėdinimo metodais, kad būtų sukurta ekonomiškiausia auginimo aplinka pramonėje.

Gyvenamoji Statyba

Sprendimai ūkininkams