Ø11m 95m2 Renginių Kupolas | MEDA NAMAI, Lietuva

11m_MedaHouse_dome_geodomas_24

Vakarėlių vieta įsimintina vestuvėms, puikiam gimtadieniui, šventei vaikui. Nakvynė su patogumais.

11m_MedaHouse_dome_geodomas_19

Šiais laikais beveik kiekvienoje parduotuvėje lentynose galite rasti ekologiškų, tvarių ir vietoje pagamintų bei užaugintų produktų. Taigi galbūt nenuostabu, kad kai kurie žmonės patys nori pastatus labiau suderinti su aplinka. Arba tiesiog gali būti, kad žmonėms tiesiog labai patinka mintis gyventi milžiniškuose futbolo kamuoliuose, kaip atrodo geodeziniai kupolai. Trumpai tariant, geodeziniai kupolai yra konstrukcijos, kurios atrodo kaip pusės sferos, sudarytos iš daugybės trikampių atramų.

11m_MedaHouse_dome_geodomas_23

Geodeziniai kupolai (ir namai, pagrįsti tuo dizainu) yra ypač efektyvūs ir nebrangūs. Šie bruožai, vertinant šių dienų ekonominių ir aplinkosaugos problemų kontekste, reiškia, kad kupolai yra tokio populiarumo, kokio nematyti nuo jų klestėjimo laikų 1960-ųjų pabaigoje ir aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Daugelis bendruomenių visame pasaulyje gali pasigirti geodeziniais kupolais kaip namais arba kaip komercinės struktūros pastatais.

11m_MedaHouse_dome_geodomas_25

Mes projektuojame pagal LR STR ir EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentus ir brėžinius galima išversti į RU, EN, LV, FI, SP, IT, DK, AZ ar kitas kalbas. Projektai pritaikyti pagal Rusijos Federacijos SNiP ir SP standartus. Dirbame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Viešojo naudojimo kupolai

Glamping Kupolai