Laikinų konstrukcijų mobilus motelis | 26 kambarių Kupolas 300m2 Ø16

glamping_hotel_26room_geodomas_1

Mūsų komanda kuria, konsultuoja ir optimizuoja viešbučių, SPA ir sveikatos centrų verslą. Nesvarbu, ar norite optimizuoti esamą SPA arba viešbutį, ar atidaryti naują, mes pasirūpinsime visais verslo aspektais: sukursime koncepciją ir prekės ženklą, atliksime galimybių analizę, identifikuosime tikslinę rinką, parengsime architektūrinius sprendimus ir techninį projektą, atrinksime ir apmokysime personalą, parengsime projekto biudžetą, organizuosime atidarymą, taip pat teiksime paramą po atidarymo.

Vidaus erdvių projektavimas ir dizainas tapo savotišku iššūkiu, nes be įprastų darbo/poilsio/higienos zonų reikėjo įrengti seifą, medžioklės, rūkomuosius kambarius, baseiną, mini SPA ir panašius prabangos elementus. Modernus, šiuolaikiškas ir įdomus interjeras žavi detalėmis, kuriančiomis prabangos jausmą: natūralaus akmens grindys, baseinas – iš mozaikinių, saulės raštu sudėliotų plytelių, blizgios lubos, keičiančios spalvą priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo.

glamping_hotel_26room_geodomas_2

Kartu su architektu, patyrę specialistai atsižvelgus į Jūsų poreikius, suderins detalų patalpų planą, parengs viešbučio koncepciją, kuri atitiktų šiuolaikinius viešbučių statybos reikalavimus. Šiame etape bus atsižvelgta į geriausias praktikas (Best Practices) viešbučių projektavimo srityję tam, kad viešbutis būtų optimaliai išplanuotas, neštų maksimalias pajamas su minimaliomis sąnaudomis. Šio etapo įgyvendinimo tikslas ateityje išvengti papildomų investicijų perdarymams bei ankstyvoms renovacijoms.

glamping_hotel_26room_geodomas_6

„Tikslumas, profesionalumas, kūrybiškumas ir maksimalios kokybės siekis – tai mūsų komandos vertybės. Galime išpildyti kiekvieną viziją: nuo klasikos iki eklektikos ar moderniausios architektūros sprendimų. Stengiamės iki smulkmenų įsigilinti ir profesionaliai išpildyti kiekvieno kliento poreikius, pasitelkdami tiek savo kaip architektų žinias, tiek priimdami į savo komandą profesionalius inžinierius. Pagrindinis sėkmingo mūsų įmonės architektų, dizainerių darbo garantas ir yra gilinimasis į užsakovo poreikius, jų suderinimas su galimybėmis, kad kliento vizija taptų kokybiška realybe. Profesionalus architektas turi dirbti kartu su klientu, tik tada galutinis rezultatas džiugins juos abu.

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Mobilūs kupolai

  Stacionarūs kupolai