Arktinis nuotykis Šiaurės pašvaistės observatorijoje "Arctic Aurora"

geodomas_arctic resort glamping 22

Islandija yra vienas įspūdingiausių kampelių žemėje, pasižyminti kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais ir unikaliais gamtos stebuklais. Ši sala jau seniai tapo patraukli turistams dėl kerinčios Šiaurės pašvaistės, nušviečiančios naktinį dangų, įspūdingų fjordų, kuriuos skalauja Atlanto vandenynas, aktyvių ugnikalnių, geizerių, ledynų ir nepaliestos laukinės gamtos. Pripažindami didžiulį šios vaizdingos vietovės potencialą, “Geodomas Engineering”, bendradarbiaudama su didžiausia Islandijos salos turizmo paslaugų teikėja, ėmėsi novatoriško projekto – modernių kurortinių parkų kūrimo. Projekto tikslas – sukurti prabangos, komforto ir nuotykių harmoniją su gamta, įrengiant Arkties kurortus dviejose skirtingose Islandijos vietovėse.

geodomas_arctic resort glamping 23

Pirmasis parkas-kurortas bus įsikūrtas pačioje Islandijos širdyje, netoli didingo Heklos ugnikalnio, jo užimamas plotas sieks 200 hektarų. Dėka veiklos suaktyvėjimo Heklos ugnikalnyje, natūralios dulkės ir pelenai nusėdo ir sukūrė palankias ekologiškas sąlygas. Šioje rojiškoje vietoje turistų lauks įspūdingas vulkaninis kraštovaizdis, privatūs namai ir kvapą gniaužiantys šiaurės pašvaisties apšviesto dangaus vaizdai. Kurorte taip pat planuojama įrengti terminės vonias, kurių vanduo gaunamas iš natūralių terminių šaltinių. Parkas – kurortas, panašus į rojaus kampelį tarp nesutramdomų Islandijos stepių, kviečia lankytojus pasinerti į ramų supančios laukinės gamtos grožį.

Antrasis parkas-kurortas, išsidėstęs 600 hektarų plote, įsikūręs dirbamos žemės teritorijoje, kurioje gausu įvairių samanų rūšių, kai kurios iš jų yra saugomos raudonojoje gamtosaugos knygoje. Šiame ekologiškame kurorte harmoningai derinami poilsio objektai, vingiuoti takai ir SPA centrai. Sporto entuziastai gali mėgautis įvairiomis pramogomis, siūlomomis moderniai įrengtuose ir nuolatos prižiūrimose aikštelėse, o gamtos mylėtojai gali tyrinėti kerinčius takus, vingiuojančius per nuostabią samanomis apaugusią vietovę. Kurorto SPA centras yra rami poilsio vietą, skirtas atsipalaiduoti ramioje gamtos apsuptyje.

geodomas_arctic resort glamping 15

“Geodomas Engineering” suprojektuoti inovatyvūs arktiniai kurortai Islandijoje yra šiuolaikinės prabangos, sklandžiai derančios su nepaliestu gamtos grožiu, įsikūnijimas. Pirmasis Islandijos centre esantis parkas-kurortas siūlo idilišką pabėgimą su vulkaninės kilmės kraštovaizdžiu, privačiais namais ir hipnotizuojančiais žėrinčio Heklos ugnikalnio vaizdais. Antrasis parkas-kurortas, įsikūręs didžiulėje dirbamos žemės teritorijoje, puošiamos daugiau nei 10 įvairių samanų rūšių, suteikia prieglobstį ir lauko entuziastams, ir poilsio ieškantiems žmonėms. Įsipareigojusi saugoti aplinką ir kurti įspūdingus potyrius, “Geodomas Engineering”, nustato naujus tvaraus turizmo standartus. Leiskitės į kelionę po šiuos modernius kurortus, kur nesuvaldyta laukinė gamta ir neprilygstama prabanga susilieja, kad Islandijos Arkties rojaus širdyje sukurtų nepamirštamus prisiminimus.

“Geodomas Engineering”, bendradarbiaudami su didžiausiu Islandijos turizmo paslaugų teikėju, iniciatyviai ėmėsi parengiamųjų darbų, susijusių su inovatyviu projektu, vadinamu “Arkties Šiaurės pašvaistės observatorija”. Šiam projektui įgyvendinti buvo kuriami novatoriški sprendimai. Šiuo metu vyksta projekto patvirtinimo ir reikiamų leidimų gavimo procesas. Norėdami išsamiai susipažinti su projekto detalėmis, suinteresuotosios šalys gali rasti įmonės „Mūsų darbai“ skiltį, kurioje yra pateikiama detalesnė projekto informacija, įskaitant vizualizacijas, įtraukiančius 3D vaizdo įrašus ir net virtualios realybės (VR) platformą. Šie šaltiniai padės Jums susipažinti su būsimąja Arkties Šiaurės pašvaistės observatorija.

Mes siūlome išsamias projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda koncepcija, tęsiamas projektuojant, rengiant kupolo projekto dokumentaciją ir baigiamas įgyvendinimo planu bei išsamia informacija. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

Suformuokite jūsų preliminarų užsakymą ir mūsų konsultantai susisieks su Jumis, kad aptarti Jūsų užsakymo detales, pritaikyti specialias sąlygas Jūsų pasiūlymui.

    ViberWhatsUpTelegram

    *required

    Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

    Projektuojame pagal EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentai ir brėžiniai gali būti išversti į RU, EN, LV

    Glamping kupolai