Glamping Namelis Medžiuose | Ekstremalių pojūčių megėjams

shadow

Ekstremalių pojūčių megėjams rekomenduojame Cocoon village Korsikoje
L’ Ospédale, 20137 Porto-Vecchio
https://airbnb.com/rooms/15876945

Namai medžiuose jau plinta ir Lietuvoje. Nameliai medžiuose daugeliui kvepia vaikyste ir smagiomis šėlionėmis, tačiau dabar, šiuolaikinei architektūrai laužant visus stereotipus, medžiuose ėmė kurtis ne tik vaikai, bet ir brandaus amžiaus sulaukę žmonės. Toks pasirinkimas dažniausiai grindžiamas noru gyventi arčiau gamtos, pakeisti nusistovėjusias normas bei džiaugtis kiek kitokiu nei įprasta gyvenimu.
Norintiems paprastumo bei ne tokių įmantrių būstų puikiu pavyzdžiu gali tapti pasaulyje populiarėjanti COCOON struktūra. Galimos ir didesnės formos variacijos bei kelių COCOON jungimas, praplečiant namelio erdvę bei sukuriant skirtingas zonas. COCOON keliamas į pageidaujamą aukštį ir įrenginėjamas pagal skonį bei pageidavimus. Tai puiki erdvė vaikų žaidimų aikštelėje arba originali poilsio bei kūrybos zona įrengta aukštai medžiuose.

Medžiuose įrengta trijų metrų pločio aliuminio konstrukcijos sfera padengta vėjui ir lietui atspariu audiniu, tai COCOON palapinė. Arti nėra medžių, ne bėda, palapinę įsirengsite ant specialiai sukurto rėmo.geodomas_cocoon_tree_3