50m2 Gyvenamasis Namas Ø8m Pažeminta Versija | Kupolo statybos komplektas

50m2_geodesic_home_geodomas_5

Pastatytas visų tipų klimato sąlygomis, siūlome neprilygstamą energijos vartojimo efektyvumą. 


Kupolai naudoja 30% mažesnį paviršiaus plotą, kad apimtų tokį patį tūrį kaip dėžutės tipo konstrukcija. Tai reiškia, kad yra mažiau vietos, kur šiluma gali išeiti, arba išorinis oras. Be to, sferinė geodezinio kupolo forma užtikrina natūralią ir efektyvią vidaus oro cirkuliaciją. Natūrali kupolo aerodinamika reiškia, kad šaltas oras pučia aplink namus, o ne atsitrenkia į plokščią sieną ir prasiskverbia į vidų.

Kuriame architektūrinius ir dizaino projektus, gyvenamuosius pastatus, pagrįstus geodeziniu kupolu, taip pat gaminame visus reikalingus elementus.

Geodezinis kupolas yra į rutulį panaši struktūra, sudaryta iš sudėtingo trikampių tinklo. Trikampiai sukuria savaime sutvirtinamą karkasą, kuris suteikia struktūrinį stiprumą, naudojant mažiausiai medžiagos. Terminas geodezinis yra kilęs iš lotynų kalbos, reiškiantis žemės padalijimą. Geodezinė linija yra trumpiausias atstumas tarp bet kurių dviejų rutulio taškų.

50m2_geodesic_home_geodomas_3

Mes specializuojamės statant kupolinius namus, kurie bus sveika gyvenamoji aplinka jums ir jūsų šeimai, visiškai nauja gyvenimo patirtis – erdvi, atvira, erdvi aplinka, didžiausias energijos cenšas.

– Interjeras medinėmis plokštėmis.

– Atgaivinantis.

– Stebinantis.

– Elegantiškas.

– Provokuojantis.

– Kvapą gniaužiantis.

– Geriausia būsto vertė.

– Puiki ventiliacijos, kondensacijos, žiemos šilumos, vasaros aušinimo, energijos taupymo ir oro cirkuliacijos inžinerija.

– Efektyviausiai išteklius naudojanti kupolo statybos sistema, sukurianti daugiausiai vietos su mažiausiu medžiagų kiekiu.

50m2_geodesic_home_geodomas_2


Siunčiame kurortines struktūras visame pasaulyje įvairiems tikslams. Nesvarbu, kur yra jūsų kurortas ar stovykla – ar ant vandens, uolų, dykumos, smėlio, žolėtos lygumos, atogrąžų paplūdimio, ledo lauko ar tankių atogrąžų miškų – mes užtikrinsime, kad jis būtų suprojektuotas, pastatytas ir pastatytas taip, kad būtų ekologiškai ir ekonomiškai tvarus, saugus ir patvarus.

Sprendimai ūkininkams

Gyvenamoji Statyba