138m2 Šeimos Gyvenamasis Kupolas Ø12m

138m2_geodesic_home_Geodomas_1

Trumpas statybos laikas. Rąstinio namo statybos laikas statybvietėje trunka iki 3 mėnesių. Surenkamieji ir karkasiniai namai dažniausiai gaminami gamykloje, todėl surinkimas vietoje užtrunka iki savaitės.

Mažas namo svoris. Medinių namų pamatams keliami ne dideli reikalavimai, todėl jie yra daug pigesni, o pačios medienos atvežimas į statybvietę yra pigesnis nei kitų statybinių medžiagų gabenimas.

Galimybė žiemos statybai arba „sausai“ technologijai. Statant medinį namą atskirai nuo pamatų, nereikia atlikti šlapių procesų, tokių kaip mūras ir betonavimas, todėl namą galima statyti nepriklausomai nuo sezoniškumo. Statyboje visi elementai yra sujungti sausu būdu (medžio varžtais, vinimis ir pan.), Todėl nereikia laukti, kol medžiaga išdžius, galima dirbti nuolat.

Rekonstrukcijos ir modernizavimo paprastumas. Medinių namų konstrukcija leidžia greitai ir lengvai modernizuoti bei rekonstruoti namą.

138m2_geodesic_home_Geodomas_4

Mes specializuojamės statant kupolinius namus, kurie bus sveika gyvenamoji aplinka jums ir jūsų šeimai, visiškai nauja gyvenimo patirtis – erdvi, atvira, erdvi aplinka, didžiausias energijos cenšas.

– Interjeras medinėmis plokštėmis.

– Atgaivinantis.

– Stebinantis.

– Elegantiškas.

– Provokuojantis.

– Kvapą gniaužiantis.

– Geriausia būsto vertė.

– Puiki ventiliacijos, kondensacijos, žiemos šilumos, vasaros aušinimo, energijos taupymo ir oro cirkuliacijos inžinerija.

– Efektyviausiai išteklius naudojanti kupolo statybos sistema, sukurianti daugiausiai vietos su mažiausiu medžiagų kiekiu.

138m2_geodesic_home_Geodomas_5


Siunčiame kurortines struktūras visame pasaulyje įvairiems tikslams. Nesvarbu, kur yra jūsų kurortas ar stovykla – ar ant vandens, uolų, dykumos, smėlio, žolėtos lygumos, atogrąžų paplūdimio, ledo lauko ar tankių atogrąžų miškų – mes užtikrinsime, kad jis būtų suprojektuotas, pastatytas ir pastatytas taip, kad būtų ekologiškai ir ekonomiškai tvarus, saugus ir patvarus.

Kūrybinis sprendimas

Gyvenamoji Statyba