Skraidančios sferos – Ateitis Danguje | ArmanKala Ø60m skraidantis baras

Sveiki atvykę į ArmanKala – inovacijų ir energetinio efektyvumo simbolį!

Šiuolaikiniame pasaulyje inovacijos ir technologijos atveria naujus horizontus būsto statybos srityje. Vienas iš įspūdingiausių naujų pasiekimų yra skraidantis namas sferų formos, kurių skersmuo svyruoja nuo 10 iki 60 metrų. Šios unikalios konstrukcijos sujungia modernių namų komfortą ir oro baliono mobilumą, siūlydamos visiškai naują gyvenimo būdą.

Įsivaizduokite svajonių miestą, sklandantį ore 1500 metrų aukštyje. Šis didingas projektas yra GEODOMAS komandos bendradarbiavimo su pirmaujančiais pasaulio specialistais rezultatas. ArmanKala – tai ne tik pastatas, tai didinga struktūra, kurioje susilieja pažangiausios technologijos, tvarus vystymasis ir komfortas.

Pagrindinės ArmanKala savybės:

Daugiafunkcinė skraidanti sfera:

  • Skersmuo: 60 metrų.
  • Pakabinimo aukštis: 1500 metrų.
  • Bendras tūris: 113 097 m³.
  • Aerostatinė keliamoji galia: 886 kN (90 300 kg).

Unikalios inovacijos:
Kabeliai ir lynai: Pagaminti iš lengvo skysto kristalinio polimero su 154 tonų lūžio apkrova, užtikrinančio patikimą ir saugų sferos pakabinimą.
Kabinos: Besisukančios ir aerodinamiškai stabilizuotos kabinos, užtikrinančios greitą ir patogų pakilimą iki 1500 metrų aukščio per 100 sekundžių.
LIDAR sistema: Tikslios realaus laiko 3D vėjo judėjimo modeliai, skirti saugiai komplekso eksploatacijai.

Komfortas ir patogumas:

  • Apžvalgos aikštelės: Viršutinės ir apatinės aikštelės su teleskopais ir baru nepamirštamiems įspūdžiams.
  • Temperatūros komfortas: Pastovi +23°C temperatūra visus metus visuose patalpose.
  • BRS sistema: Pagrindinių komponentų parašiutų sistema, užtikrinanti saugumą ekstremaliomis situacijomis.

Aukštosios technologijos ir saugumas:

  • Vaizdo stebėjimas: Girostabilizuotos aukštos raiškos kameros didelės teritorijos stebėjimui.
  • Ryšiai ir komunikacijos: Telekomunikacijų įranga, skirta telefonijai ir interneto ryšiui užtikrinti su minimaliu kenksmingu spinduliavimu.

ArmanKala yra žingsnis į ateitį, kur inovacijos ir tvarus vystymasis tampa naujų miestų kūrimo pagrindu. Siūlome jums unikalią galimybę prisiliesti prie pažangiausių technologijų ir mėgautis nepakartojamais vaizdais 1500 metrų aukštyje. Pajuskite save pasaulio viršūnėje su ArmanKala!


Inovatyvūs skraidantys namai: būsto statybos ateitis

Dizainas ir struktūra
Skraidantys sferiniai namai turi 10-20 metrų skersmenį ir yra daugiasluoksnės konstrukcijos, apimančios kelis aukštus. Kiekviename name yra visi reikalingi patogumai, tokie kaip miegamieji, virtuvės, vonios kambariai ir poilsio zonos. Konstrukcija pagaminta iš lengvų, bet patvarių medžiagų, leidžiančių sferą lengvai pakelti ir nuleisti.

Funkcionalumas ir taikymas
Kiekviena sfera yra specialiame antžeminiame doke, kuris tarnauja kaip stovėjimo bazė. Esant geram orui, sferinis namas gali būti pakeltas trosais į daugiau nei 100 metrų aukštį, suteikiant gyventojams nuostabius vaizdus į aplinką. Tai ideali vieta meditacijoms, poilsiui ir gamtos stebėjimui.

Kai oro sąlygos pablogėja, pavyzdžiui, esant stipriam vėjui, sfera automatiškai nusileidžia atgal į antžeminį doką, užtikrindama gyventojų saugumą. Globalių katastrofų, tokių kaip pasaulinis potvynis, atveju trosai gali būti nukirpti, ir sferinis namas taps plaukiojančia prieglauda, galinčia dreifuoti į naujas žemes.

Ekologiškumas ir energijos efektyvumas
Skraidantys sferiniai namai suprojektuoti atsižvelgiant į ekologinį tvarumą. Jie yra įrengti saulės baterijomis ir lietaus vandens surinkimo sistemomis, todėl yra visiškai autonomiški. Naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, galima sumažinti poveikį aplinkai ir sumažinti eksploatacines išlaidas.

Inovatyvūs skraidantys sferiniai namai atveria naują erą būsto statyboje, siūlydami unikalų mobilumo, komforto ir ekologinio tvarumo derinį. Jie suteikia gyventojams judėjimo laisvę, leidžiančią mėgautis nuostabiais vaizdais ir privatumu aukštyje. Globalių katastrofų atveju tokie namai gali tapti tikru išsigelbėjimu, užtikrinant saugumą ir galimybę persikelti į naujas teritorijas. Šios unikalios konstrukcijos įkūnija ateitį, kuri jau šiandien tampa realybe.

PROTOTIPAI

Pristatėme idėją “pritraukti kosminę energiją” ir centrinį kupolą, oficiali “Expo2017” kūrėjų komanda GEODOMAS, sukūrėme idejini projektą..

shadow

Pasiruošę kilti? Komanda “Geodomas” neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir kuria unikalų keleivinių dronų projektą. Mūsų projektas skirtas vežti nuo 4 iki 8 žmonių, pasižymi visiškai aerodinaminiu dizainu ir 360 laipsnių panoraminiu vaizdu.

shadow