28m2_PassengerDrone_Geodomas_1

28m2 Keleivinis Turistinis Dronas

Keleiviniai bepiločiai orlaiviai-dronai yra labai perspektyvi šiuolaikinio pasaulio tendencija. Jie suteikia galimybę keliauti nedideliais, iki 400 kilometrų atstumais, todėl keliauti tampa paprasta ir patogu. Šiuo metu aktyviai rengiamos taisyklės, reglamentuojančios tokių mažų objektų skrydžius, o jų populiarumas nuolat auga. Tuo labiau, pasaulyje vyksta intensyvūs šios srities moksliniai tyrimai, o daugelis stambių bendrovių ir pradedančiųjų įmonių pristatė savo keleivinių dronų koncepcijas ir prototipus. Keleiviniai dronai, kaip naujoviškos transporto priemonės, taip pat teikia didelę naudą aplinkai. Juose įrengti elektriniai varikliai, kurie gerokai sumažina išmetamųjų teršalų kiekį ir poveikį aplinkai. Skirtingai nuo tradicinių orlaivių, varomų degiuoju kuru, keleiviniai dronai naudoja švarią energiją, o tai prisideda prie geresnės oro kokybės ir mažesnio triukšmo lygio.

28m2_PassengerDrone_Geodomas_3

Komanda “Geodomas” neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir kuria unikalų keleivinių dronų projektą. Mūsų projektas skirtas vežti nuo 4 iki 8 žmonių, pasižymi visiškai aerodinaminiu dizainu ir 360 laipsnių panoraminiu vaizdu. Jis leidžia keleiviams mėgautis lankytinų vietų ir gamtos vaizdais bei nusileisti bet kurioje patogioje vietoje. Ši transporto priemonė skirta naudoti už miesto ribų.

Mūsų koncepcijos unikalumas pasižymi sukurtais naujoviškais mechanizmais, pritaikytais prie dabartinių tendencijų ir technologijų. Tačiau, norėdami įgyvendinti savo projektą, laukiame naujų sprendimų energetikos srityje, kad galėtume naudoti geriausius variklius ir sistemas, galinčias suteikti pakankamai energijos mūsų projektams. Šiuo metu yra daug alternatyvių energijos šaltinių, ir mes tikimės sukurti atitinkamas technologijas, kurios leistų juos panaudoti mūsų kuriamoje naujoviškoje keleivinėje bepilotėje skraidyklėje.

28m2_PassengerDrone_Geodomas_4

Šiuo metu mūsų komanda aktyviai dirba mechanikos, dizaino ir įvairių technologijų srityje šia kryptimi. Analizuojame rinką ir stebime tendencijas, laukdami tinkamų energijos nešėjų, kurie leistų mūsų kūriniams efektyviai įveikti iki 400 kilometrų atstumą. Taip pat bendradarbiaujame su aerodinamikos institutu ir įvairių tipų dronų kūrėjais, su kuriais tariamės dėl navigacijos sistemų, pilotų kabinos įrangos, dronų valdymo sistemų ir visų elektrinių automatinių sistemų pritaikymo.
Sauga taip pat yra svarbi mūsų projekto dalis. Sudarėme sutartį dėl viršutinio parašiuto skyriaus, užtikrinančio saugumą ekstremaliose situacijose, sukūrimo. Iškilus problemoms, kapsulė su specialiu parašiutu aktyvuojasi ir leidžia dronui saugiai nusileisti ant žemės.

Atkreipiame dėmesį, kad mūsų technologija yra sukurta tik civilinei aviacijai ir mes nebendradarbiaujame su karine pramone. Mūsų vizija – kurti ir tobulinti kasdienį žmonių gyvenimą.

28m2_PassengerDrone_Geodomas_2

Mūsų įmonė “Geodomas” ieško partnerių ir investuotojų, kurie dalijasi mūsų aistra pažangioms technologijoms ir aplinkos tvarumui. Esame atviri bendradarbiavimui su įmonėmis, turinčiomis finansinių ir technologinių išteklių, ir esame pasirengę apsvarstyti bet kokius pasiūlymus. Bendradarbiavimas su mumis suteikia galimybę būti pažangių keleivinių dronų technologijų priešakyje ir daryti įtaką oro transporto ateičiai. Susisiekite su mumis ir aptarkime galimybes investuoti ir bendradarbiauti įgyvendinant ambicingus tikslus šioje srityje.

    ViberWhatsUpTelegram

    *required

    Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

    shadow

    Investiciniai projektai