Ūkininko ūkio sodyba | Žirgynas ir manežas Ø24m , Garažas – Lenkija

LedzinyDome132

Labai grazus, tvarkingas zirgynas. Vieta ideali pasijodinejimams ar rimtam sportui. Žirgyne auginami ramūs ir paklusnūs žirgai. Jojimui yra sudarytos puikios sąlygos: maniežas, aikštelės ir miškas.

Rodeo Arena & Horse Barns in One | 490m2 Ø24 H10

Go to Video Settings -> Click HD



Teikiame projektavimo paslaugas, rengiame techninius bei darbo projektus, skaičuojame apkrovas. Kupolo ir sferos formos bei jų dalies formos konstrukcijų projektai – stogai, visuomeninės ar komercinės paskirties pastatai, gyvenamieji namai, mažoji architektūra. Surenkamų ir stacionarių estradų projektavimas.

Konsultuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame įvairių geometrinių formų statinius arba jų dalis – stogus, fasadus, kitus elementus, kupolus ir laisvų formų konstrukcijas. Gaminame įvairius metalo, medienos, PVC tento, stiklo, kompozito gaminius pagal užsakovo pateiktus brėžinius: metalo konstrukcijas, tvoras, turėklus, laiptus, kitus individualius gaminius.

Specializuojamės sferiunių bei unikalių, laisvų geometrinių formų konstrukcijų projektavime ir gamyboje.

Projekto informacija

WERNER WESTERN HORSES
Object address: Ledziny, Poland
Technologies: Steel frame elements, Membrane cover, Off-Season wall, Acoustic interior membrane, Thermo membrane, O-Door, Tunel
Project date: 2014-2015
Floor area, m2: 452+200
Cover area, m2: 900+420
Geometry type: Icosahedron, Octahedral

shadow

    ViberWhatsUpTelegram

    Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius, programas, taikomas technologijas ir kt.

    shadow

    Mobilios konstrukcijos

    Satcionarios konstrukcijos