Ø6m F3 H3,5m Kupolo Rėmas Fotosesijai | Koncepcija Patricija Viežorek

patrycja_wieczorek_10
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Patricija yra fotografė ir fotosesijos kūrėja, kuri specializuojasi mados, grožio ir nude fotografijos srityse. Ji išleido nuotraukas Lenkijos ir užsienio žurnaluose, taip pat bendradarbiauja su daugeliu mados ir apatinio trikotažo įmonių. Patricija gali būti apibūdinta kaip visiškai profesionalė, turinti individualų požiūrį į savo klientų poreikius.

Ji organizuoja modelių kastingus, turi didelę unikalių vietų duomenų bazę, kuriant gražias fotografijas. Taip pat dirba makiažo menininke, kirpėja, stiliste, scenos dizainere ir gėlių dizainere. Visi šie dalykai yra išdėstyti aptariant kliento lūkesčius ir reikalavimus. Ji daug dėmesio skiria detalėms ir užtikrina, kad kiekviena katalogo ar kompanijos, kurią ji sukuria, nesvarbu, koks didelis ar mažas prekės ženklas, būtų baigtas pagal aukščiausius įmanomus standartus. Ji užtikrina, kad visi klientai būtų visiškai patenkinti galutiniais rezultatais.

shadow

Fotografija ir koncepcija: Patrycja Wieczorek http://patrycjawieczorek.com/

Modelis: Viktoria Nowak

Kostiumas ir plaukai: Monika Chmielewska

Stilistai: Ewa Michalik, Janek Kochanowski

Dizaineriai: „Godsavequeens“, „Caprice“, „Knaź“, rankų darbo „Kochanowski“ stilistas

Kūrėja: Patrycja Wieczorek

Fotografavimas buvo atliktas Reduta Bank Polski Varšuvoje, „Findspace.pl“ dėka.

http://solismagazine.com/fashion-editorial-5th-symphony/”

Mobilūs kupolai

Stacionarūs kupolai