Mediniai Gyvenamieji Svečių Namai 700m2

altayDom9

Pastatytas visų tipų klimato sąlygomis, siūlome neprilygstamą energijos vartojimo efektyvumą.


Kupolai naudoja 30% mažesnį paviršiaus plotą, kad apimtų tokį patį tūrį kaip dėžutės tipo konstrukcija. Tai reiškia, kad yra mažiau vietos, kur šiluma gali išeiti, arba išorinis oras. Be to, sferinė geodezinio kupolo forma užtikrina natūralią ir efektyvią vidaus oro cirkuliaciją. Natūrali kupolo aerodinamika reiškia, kad šaltas oras pučia aplink namus, o ne atsitrenkia į plokščią sieną ir prasiskverbia į vidų.

Kuriame architektūrinius ir dizaino projektus, gyvenamuosius pastatus, pagrįstus geodeziniu kupolu, taip pat gaminame visus reikalingus elementus.

Geodezinis kupolas yra į rutulį panaši struktūra, sudaryta iš sudėtingo trikampių tinklo. Trikampiai sukuria savaime sutvirtinamą karkasą, kuris suteikia struktūrinį stiprumą, naudojant mažiausiai medžiagos. Terminas geodezinis yra kilęs iš lotynų kalbos, reiškiantis žemės padalijimą. Geodezinė linija yra trumpiausias atstumas tarp bet kurių dviejų rutulio taškų.

Mes specializuojamės statant kupolinius namus, kurie bus sveika gyvenamoji aplinka jums ir jūsų šeimai, visiškai nauja gyvenimo patirtis – erdvi, atvira, erdvi aplinka, didžiausias energijos cenšas.

– Interjeras medinėmis plokštėmis.

– Atgaivinantis.

– Stebinantis.

– Elegantiškas.

– Provokuojantis.

– Kvapą gniaužiantis.

– Geriausia būsto vertė.

– Puiki ventiliacijos, kondensacijos, žiemos šilumos, vasaros aušinimo, energijos taupymo ir oro cirkuliacijos inžinerija.

– Efektyviausiai išteklius naudojanti kupolo statybos sistema, sukurianti daugiausiai vietos su mažiausiu medžiagų kiekiu.

Error: The video (http://www.youtube.com/watch?v=lc_clnBY-2I) couldn't be embedded.

PRODUKTO KORTELĖ

Gyvenamoji Statyba

Sprendimai ūkininkams