30m2 Ø6m Mobilus Namelis | Apšiltintas kupolas su stiklofasadu

GEODOMAS_BUNGALOW_DOMES_1
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Be gamtos grožio, kupolai taip pat turi daug struktūrinių privalumų. Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje įvairiomis klimato sąlygomis ir pasirodė esančios stipriausios ir efektyviausios žmogaus pastogėj, kuri kada nors buvo sukurta. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja, kai jų dydis padidėja. Dėl šios jėgos jie gali išlaikyti sunkius sniego krovinius. Be to, jie sugeba atlaikyti uraganus, tornadas ir kitas audras, turinčias daug didesnę jėgą nei sniegas. Turėdami savo geodezinių domenų saugumą, jūs galite laisvai išlaisvinti savo vaizduotę. Gyvojo kupolo viduje galite mėgautis laisvu atviro, erdvaus dizaino jausmu. Visiškai laisvai stovint, nėra vidinių atramų, kurios trukdytų jūsų vaizdui, bet yra galimybė, jei norite pridėti vidines sienas ar papildomus lygius. Jūsų vizija ateis gyvai, nes jūsų kupolas yra sukurtas tik jūsų vietai ir siūlo puikų vaizdą, natūralią šviesą ir norimą privatumą. Paprasto vėdinimo sistemos ir šildymo ar aušinimo šaltinio montavimas kartu su optimaliu kupolo oro cirkuliacijos modeliu leis Jūsų kupolui būti jaukiam ir patogiam, minimaliomis sąnaudomis. Langai, stoglangiai ir durys, išdėstytos strategiškai, gali susieti su jūsų aplinka ir kraštovaizdžiu. „GEODOMAS“ ilgaamžiškumo dangteliai yra įvairių spalvų, jie yra atsparūs pelėsiui ir miltligei, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės savo svajonių namais ar asmenine studija, už tam tikrą laiką ir investicijas, kurių reikalauja tradicinė statyba. Mūsų ekologiški gyvenamieji kupolai yra pastatyti lengvai ir greitai, mažinant statybos išlaidas, naudojant mažiausiai išteklių, kad būtų galima pridėti erdvę, ir yra unikaliai įperkamos – leidžia jums gyventi be hipotekos.

BUNGALOW_DOME_GLASS-COSMO_6m_F3
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
shadow

Mes projektuojame, gaminame ir statome individualius kupolo namelių projektus

Privalumai:
* Struktūros mobilumas.
* Greitai sumontuota laikina arba stacionari konstrukcija. Galimybė įdiegti po kelių dienų.
* Visiškai apsaugota nuo ekstremalių oro sąlygų ir drėgmės.
* Atitinka ekstremalias temperatūros sąlygas -25C iki + 60C.
* Lengvas, patikimas ir daugiafunkcinis.

Gyvenamoji Statyba

Stacionarūs kupolai