„Pole House“ 420m2 Koncepcija | Nuostabi architektūra

geodomas_pole_house_2

21 metro aukščio bokšto struktūra, primenanti periskopą, iškyla aukštyn nuo centrinio tūrio, iš kurio atsiveria dinamiški aplinkinio miškingo kraštovaizdžio vaizdai.

Dizainas yra sluoksniavimo procesas. Architektūrinio sprendimo atsiradimas priklauso nuo aiškaus su projektu susijusių dalykų supratimo ir jų įsitraukimo į architektūrinį procesą. Šia prasme, panašiai kaip žmogaus pirštų atspaudai, kiekvienas projektas gali būti laikomas unikaliu. Šiuo požiūriu GEODOMAS ketina ištirti dalyko DNR, nutraukdamas įprastus sprendimus. Kitaip tariant, kaip paaiškino GEODOMAS Architektai, mano, kad, priešingai nei stačiatikių ir tradiciniai sprendimai, ilgalaikių, autentiškų ir nebrangių sprendimų gamyba naudojant atitinkamas technologijas turėtų būti laikoma novatorišku požiūriu, kuris ne tik sukuria pridėtinę vertę į architektūros mastą, bet taip pat prisideda prie socialinės ir ekonominės gerovės didesniu mastu.

geodomas_pole_house_4

Gaminame ir montuojame įvairių tipų fasadus, stogus, konstrukcijas, pastatus ir jų elementus.
Pagal kliento architektūrinius brėžinius arba techninį planą. Ruošiame dalinius fasado darbų planus (arba užbaigtus techninius planus ir darbų planus), sistemą, konstrukciją, patvirtinimus, hidroizoliacijos ir kondensacijos sprendimus.
Energinio naudingumo sertifikatai pateikia būsto energinio naudingumo skalę nuo A iki G (naujai statomi pastatai turės atitikti A klasę). A ar B klasės stogo kupolų atsparumas ugniai.
Skaičiuojame statines apkrovas, rengiame techninius ir darbo projektus. Mes galime įdiegti, padėti organizuoti susitarimą ar apmokyti mūsų suprojektuotų ar pagamintų gaminių surinkimo technologiją.
Projektuojame tiek viešuosius, tiek pramoninius objektus: sporto sales, prekybos ir konferencijų centrus, viešbučius, švietimo įstaigas, orlaivių angarus ir pramonės bei sandėliavimo angarus.

shadow

PRODUKTO KORTELĖ

Gyvenamoji Statyba

Mūsų projektai