Vaikų Edukacijos ir Sveikatingumo Centras | Kupolas 1200m2

Geodesic_dome_Child_Educational_Center_5
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Centras galės pasiūlyti mokymosi galimybes vaikams, kad jie galėtų ištirti ir pažinti save bei suprasti savo aplinką. Vaikai galės dalyvauti veikloje, skirtoje skatinti jų emocinį, socialinį ir fizinį augimą.
Tai smagių tyrinėjimų ir atradimų erdvė. Čia vaikų laukia:

Naujos pažintys
Moksliniai eksperimentai,
Tyrinėjimai, hipotezės ir atradimai
Inžinerinės ir kūrybinės Lego dirbtuvės
Robotikos, matematikos ir programavimo užsiėmimai
Meninės veiklos.

Manome, kad kiekvienas vaikas turi teisę į savo individualius poreikius atitinkančią patirtį ir išsilavinimą. Todėl nuolat stengiamės užtikrinti aplinką ir veiklą, kuri palengvintų optimalų viso vaiko augimą ir vystymąsi.

Tiekiame planavimo paslaugas, rengiame techninius ir darbo planus, skaičiuojame krovinius. Konstrukcijų, kurios yra kupolo formos, sferinės arba iš dalies tokios formos, – stogų, viešojo ar komercinio naudojimo pastatų, gyvenamųjų pastatų, nedidelės architektūros planavimas. Surenkamųjų ir stacionarių stadijų projektavimas.

 • Stiklo fasadų projektavimas – nestandartinių formų konstrukcija.
 • Medinių konstrukcijų projektavimas – klijuotos ir vienos detalės sijos ir erdviniai elementai.
 • Specialios paskirties konstrukcijų projektavimas

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius, programas, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Gyvenamoji Statyba

  Stacionarūs kupolai