Teminis rekreacijos kompleksas „DIASPORŲ PASAULIS“

izrael_park_01
Creating a relaxing atmosphere as you enjoy the beauty is unlimited. Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

TEMINIS REKLAMOS KOMPLEKSAS „DIASPORO PASAULIS“ atkuria realius apibendrintus įvairių šalių ir žemynų žydų diasporos kultūrinės erdvės vaizdinius vaizdus ir organizuoja lankytojų keliones, imituodami žydų pasaulį.

Siūloma kelionė supažindina lankytojus su žydų kultūros pasauliu su jo įvairove ir vietinių kultūros tradicijų įvairove, atsižvelgiant į žydų tautos istorijos trukmę ir geografinę apimtį, ir per įvairius visos žmogaus civilizacijos raidos etapus. .

 • Pristatome vieningą ir įvairią žydų kultūrą, pademonstruodami nuolatinį šimtų žydų kartų skirtingų regioninių bendruomenių ryšį Izraelio žemėje ir jos dvasiniame centre – Jeruzalėje.
 • Izraelio ir diasporos žydų tautinės tapatybės ugdymas
 • Sukurti susidomėjimo ir tolerancijos atmosferą skirtingų diasporų žydų bendruomenių kultūrinėms tradicijoms

Parko paviljonai suprojektuoti su nuliniu energijos balansu – beveik nepriklauso nuo centralizuotos energijos ir šildymo sistemų, jie gali veikti visiškai automatiškai ir savarankiškai gaminti šilumą ir elektrą savo reikmėms. Projektuodami paviljonus taip pat naudojame specialią vėdinimo sistemą ir lietaus vandens surinkimą, naudojame saulės architektūros elementus ir daugybę kitų sprendimų.

 • ekonominis: palyginti su įprasta „dėžute“ 25% mažiau nei tokio paties ploto statybos kaina;
 • technologinis: kupolas pasiekia didžiausią stiprumą atlikdamas minimalų statybos darbų skaičių, kupolo seisminis stabilumas – daugiau nei 9 taškai! Statybos greitis – 15 savaičių;
 • estetinė ir ergonominė: kupolui nereikia laikančių sienų, kad palaikytų lubas, sukuriant erdvės harmoniją, puikią akustiką ir sumažinant reikiamus apšvietimo šaltinius, kupolas lengvai telpa į bet kurį kraštovaizdį, netrikdydamas harmonijos;
 • priežiūra: šilumos nuostoliai kupolui ketvirtadaliu mažesni. Be to, dėl supaprastintos kupolo formos sutaupoma 30% šildymo ir oro kondicionavimo, o energiją taupančios technologijos – saulės kolektorių karštas vanduo, geoterminio klimato sistemos ir žemos įtampos saulės elementų apšvietimo įranga – sumažina mokėjimus už operacines sąskaitas iki 70%.

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Investiciniai projektai

  Mūsų projektai