50m2 Lauko Klasė Ø8m Kupolas | Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija

default
shadow

Grigiškių 1-ojoje vidurinėje mokykloje vaikai ugdomi jų gimtąją kalba – rusų ir lenkų. Tai – tautinių mažumų mokykla.1999 m. gruodžio 21 d. Grigiškės prijungiamos prie Vilniaus miesto savivaldybės. Tada mokykla gavo Vilniaus savivaldybės Grigiškių vidurinės mokyklos vardą. 2015 m. po akreditacijos mokyklai suteiktas gimnazijos statusas.

Mokyklą aukso, sidabro medaliais bei pagyrimo raštais yra baigę 48 abiturientai. Jie tapo gydytojais, teisėjais, mokytojais, ekonomistais, dirba Vyriausybėje, Seime. Į savo mokyklą dirbti mokytojais atėjo buvę mokiniai ir šiuo metu tai sudaro apie 40 % visų mokytojų. Mokykla kartu su šeima puoselėja mokinių dvasines bei fizines galias, padeda kiekvienam iš jų suvokti ir priimti bendrąsias žmogaus vertybes, moko atjautos, mandagumo, paslaugumo, ugdo jų kūrybinį mąstymą ir savarankiškumą, gebėjimą atsakyti į savo veiksmus, perteikia savo tautinės kultūros pagrindus, garantuoja lietuvių tautos bei gimtojo krašto kultūros suvokimą, moko gerbti savo Tėvynę, ugdo savarankišką ir atsakingą Lietuvos pilietį. Mokiniai mokomi mokytis visą gyvenimą. Mokykla turi savo gilias tradicijas ir puoselėja jas.

grigiskiu_gimnazija_3
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.

Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.

Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

grigiskiu_gimnazija_1
shadow

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą gamtoje visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą.
Tai visiškai uždara, apsaugota nuo oro sąlygų klasė, su elektros instaliacija, vėdinimo ir šildymo sistema „oras-oras“.

default
shadow

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

GLAMPING DOMES