20m2  Ø5m Glamping Kupolas | Ekologinė bendruomenė, GLAMPINGLITHUANIA

budriskes_resort_geodomas_24

Žmonės iš prigimties yra socialinės būtybės. Todėl mes labai vertiname tam tikrus požymius, įskaitant draugiškumą ir ekstravertiškumą. Be to, kalinimo sistemoje uždaras izoliavimas, kaip bausmės forma, dažnai kritikuojamas dėl nežmoniško elgesio. Taigi visuomenė nurodo, kad paprastai turėtume bėgioti po kelis ar bent poras, kad iš gyvenimo gautume kuo daugiau. Tačiau yra tokių, kurie, atrodo, sulaukia didžiausio pasitenkinimo gyvenant kuo toliau nuo tinklo. Kai kuriems tai kyla dėl noro išvengti įprastinio gyvenimo sunkumų. Panašu, kad kiti savo meilę didžiajam laukui ir vienatvę laiko svarbiausia. Likusi dalis gali tiesiog mėgautis iššūkiu ir jauduliu, kai reikia naudoti savo protą ir įgūdžius, kad išgyventų neįprastomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, gyvenant miške. Kartais tai tiesiog atsitinka atsitiktinai. Nepriklausomai nuo priežasties, visais trimis atvejais poelgis buvo galutinė savarankiškumo ir nepriklausomybės deklaracija.

budriskes_resort_geodomas_21

Mes esame tik šios žemės globėjai ateities kartoms, todėl mums svarbu pasidalinti gerąja patirtimi, kai kalbama apie tvarumą, kad visi galėtume pasinaudoti. Mes surinkome iš kelių sėkmingiausių, įtakingiausių ir, žinoma, tvariausių šios srities specialistų išteklius. Tikimės, kad šie patarimai įkvėps kitus.

budriskes_resort_geodomas_54

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daug struktūrinių pranašumų. Geodezinės prieglaudos visame pasaulyje buvo pastatytos įvairaus klimato sąlygomis ir pasirodė esanti tvirčiausia ir efektyviausia žmonių prieglauda, kokia buvo sukurta. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai tvirtėja, kai jų dydis didėja. Dėl šios jėgos jie gali atlaikyti sunkias apkrovas snieguotame klimate. Be to, jie sugeba kur kas didesne sėkme atlaikyti uraganus, viesulus ir kitas audras nei dėžutės formos namai. Saugodami savo geodezinius kupolus, žinomą konstrukcinį vientisumą, galite laisvai išlaisvinti savo vaizduotę.

budriskes_resort_geodomas_49

Mes siūlome visapusiškas projektavimo paslaugas nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda nuo koncepcijos, tęsiant konceptualų dizainą ir paruošiant žvilgsnio dizainą ant popieriaus. Pagaliau su įgyvendinimo planu ir išsamia informacija. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

budriskes_resort_geodomas_37

Mes projektuojame, gaminame ir konstruojame Glamping Kupolus.
Privalumai :

 • Statybos paprastumas – galimybė surinkti-išrinkti savo rankomis;
 • Greitai surenkama laikina ar stacionari konstrukcija, galimybė įrengti per porą dienų;
 • Pilnai apsaugotas nuo visų ekstremalių oro poveikių ir drėgmės;
 • Gali būti ekstremaliose temperatūros sąlygose –25 – +40;
 • Lengvas, patikimas ir daugiafunkcionalus
 • Įšorės bei vidaus dizaino idėjų begalybė;
 • Harmonizuoja aplinką, sukuria jaukią ir pozityvią energetiką;
 • Gaminame bet kokio dydžio ir aukščio.

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Glamping Kupolai

  Kūrybiniai sprendimai

  Gyvenamoji statyba