TURINIO RETRANSLIACIJA ONLINE | VIRTUALIOS REALYBES PLATFORMOJE

VR ekskursija padės sukurti pasaulietiškos, visavertės šalies įvaizdį, skatina NT plėtrą. Tai patrauklus ir naudingas įrankis verslui

Pasaulyje yra daugybė nuostabiausių vietovių. Jei žavi jų nuotraukos, galima tik įsivaizduoti, kokį įspūdį jie palieka apsilankius juose gyvai. Turbūt kiekvieno žmogaus širdis neliktų abejinga tokiems ispudžiams. Deja, ne visi dėl laiko stokos ar begalinio užimtumo gali aplankyti jos. Neatsitraukęs nuo ekrano kiekvienas žiūrovas VR platformoje gali po jį virtualiai pasivaikščioti, pajusti objekto dvasią ir su ja susilieti, tarsi iš tikrųjų ten lankytųsi.

Gal turite savo žemės sklypą, kuriame organizuojate įvairias kompleksines poilsio paslaugas, renginius, įrengėte turistų stovyklą, nuomojate valtis žvejybai arba galingus vandens motociklus ar katamaranus? Visa tai galima apjungti į interaktyvias jūsų objekto scenas. Taip kiekvienas žiūrovas turėtų galimybę virtualiai pas jus apsilankyti, detaliai susipažinti su jūsų kompleksu ir būtinai suplanuoti laisvalaikį pas jus. Įvairūs multimedijos formatai, tokie kaip 2D, 3D ir kiti, padės tinkamai perduoti visą reikiamą informaciją apie jūsų objektą.Jus norite kuo išsamiau pristatyti busimos veiklos plano koncepciją ar parduoti visiškai parengtą investicinį projektą?

Interaktyvūs sprendimai padės sėkmingai įgyvendinti jūsų tikslą. Bet kokį investicinį projektą galime padaryti interaktyvų, ir publika, kuriai jį pristatysite, pasijus tarsi gyvai jame dalyvautų.

Mes padėsime jums suformuoti techninę užduotį, kad galėtume realizuoti itin sudėtingo turinio informacinius reprezentacinius projektus. Interaktyvūs objektai, iš koncepcinių tampantys realiais (nuo statybų pradžios iki rakto įteikimo), kaups pokyčius ir istorijos fragmentus. Naujasis sferinis formatas ne tik gali archyvuoti procesus ir suteikti galimybę juose dalyvauti žiūrovams, bet ir aprašyti subrangovus, verslo partnerius ar kitus suinteresuotus asmenis.

OBJEKTO RETRANSLACIJA PER PLATFORMA

Integruokite savo VR objektus, išnaudokite moderniausias technologija, gerinkite įvaizdi, įgykite konkurencinio pranašumo, būkite arčiau klientų !

Platforma talpinama serveryje (hosting), sukuriamas unikalus interneto tinklapio adresas : htttp://PROJEKTAS.miestas.info. Taip pat gali būti integruojamas į jau esamą kliento tinklapį

Virtualus turas paruoštas naudojimui asmeniniams, nešiojamiems, planetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams, bei virtualios realybės įrenginių savininkams.

Virtualus turas – technologija, plačiai naudojama viešbučių, restoranų, pramogų kompleksų, nekilnojamo turto, nuomos, turizmo ir paslaugų verslo rinkose.

Specialus objektai VR objektai

Integruokite savo VR objektus, išnaudokite moderniausias technologija, gerinkite įvaizdi, įgykite konkurencinio pranašumo, būkite arčiau klientų !

Individualaus projektavimo objektams siūlome efektyviau pristatyti planuojamos patalpos. Kiekvienas investorius turės unikalią galimybę apžiūrėti pristatomą objektą interaktyviu būdu interaktyvioje erdvėje. Tai ne tik sutaupys brangų abiejų pusių laiką, bet taip pat išskirs iš konkurentų, padidins susidomėjimą, pardavimų apimtis, sutaupys jūsų ir jūsų kliento laiką. Apžiūrėti objektą gyvai atvyks jau apsisprendę klientai.

Interjeras VR formatu | Architektūrinė 3D grafika | 3D detalus erdvių modeliavimas

Verslo aplinka yra itin dinamiška bei kintanti, o prekės ženklai praranda pozicijas, kai rinkoje pasirodo greitesni, geresni ar pigesni sprendimai. Mūsų sprendimas Jūsų verslui padės jūsų prekių ženklui sustiprinti savo pozicijas rinkoje, pagerinti įvaizdį, įgyti konkurencinį pranašumą. Interaktyvių objektų integraciją į didelio žiūrovų srauto paieškų sistemą – tai išskirtinę jūsų verslo savireklamos priemonė, padėsianti pristatyti savo verslą naujiems klientams bei padidinti pardavimus.