Ši miško gyvenvietė visiškai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą miške

budriskes_resort_geodomas_24

Žmonės iš prigimties yra socialūs padarai. Todėl tam tikroms savybėms, įskaitant draugiškumą ir ekstravertiškumą, teikiame didelę reikšmę. Be to, vienutinė izoliacija kaip bausmės forma kalėjimų sistemoje dažnai kritikuojama dėl nežmoniškumo. Taigi visuomenė diktuoja, kad paprastai turėtume bėgioti būriais ar bent jau poromis, kad iš gyvenimo gautume kuo daugiau naudos. Tačiau yra žmonių, kuriems didžiausią pasitenkinimą teikia gyvenimas kuo toliau nuo tinklo. Kai kurie iš jų tai daro norėdami pabėgti nuo įprasto gyvenimo spaudimo. Kitiems svarbiausia yra meilė gamtai ir vienatvei. Likusiems tiesiog patinka iššūkis ir jaudulys, kai tenka pasitelkti protą ir įgūdžius, kad išgyventų neįprastomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, gyvendami vieni miške. Kartais tai įvyksta tiesiog atsitiktinai. Nepriklausomai nuo priežasties, visais trimis atvejais šis veiksmas buvo galutinis savarankiškumo ir nepriklausomybės pareiškimas.

budriskes_resort_geodomas_21

Esame tik šios žemės saugotojai ateities kartoms, todėl GEODOMAS svarbu dalytis gerąja tvarumo praktika, kad visi galėtume gauti naudos. Surinkome sėkmingiausių, įtakingiausių ir, žinoma, tvariausių šios pramonės šakos specialistų išteklius. Tikimės, kad šios gairės taps įkvėpimu kitiems.

budriskes_resort_geodomas_54

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daugybę konstrukcinių privalumų. Geodeziniai kupolai buvo pastatyti visame pasaulyje įvairiomis klimato sąlygomis ir pasirodė esantys tvirčiausia ir efektyviausia kada nors sukurta žmogaus pastogė. Skirtingai nei tradiciniai namai, didėjant jų dydžiui, kupolai proporcingai stiprėja. Dėl šio tvirtumo jie gali atlaikyti dideles apkrovas snieguotame klimate. Be to, jie gali atlaikyti uraganus, tornadus ir kitas audras kur kas sėkmingiau nei dėžės formos namai. Kai geodezinių kupolų konstrukcijos vientisumas yra saugus, galite išlaisvinti savo vaizduotę.

budriskes_resort_geodomas_49

Siūlome visapusiškas dizaino paslaugas nuo idėjos iki įgyvendinimo. Kiekvienas projektas pradedamas nuo koncepcijos, tęsiamas koncepciniu projektu ir glampingo dizaino parengimu popieriuje. Galiausiai – su įgyvendinimo planu ir detalėmis. Vykdydami projektą patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

budriskes_resort_geodomas_37

Mes projektuojame, gaminame ir konstruojame GLAMPING KUPOLUS
Privalumai:

  • Struktūros mobilumas.
  • Greitai surenkama laikina arba stacionari konstrukcija. Galimybė sumontuoti per kelias dienas.
  • Visiškai apsaugotas nuo ekstremalių oro sąlygų ir drėgmės.
  • Atlaiko ekstremalias temperatūros sąlygas nuo -25C iki +40C.
  • Lengvas, patikimas ir daugiafunkcinis.
  • Begalybė interjero ir eksterjero dizaino idėjų.
  • Harmonizuoja aplinką, sukuria jaukią ir teigiamą energiją.
  • Galime sukonstruoti ir pagaminti bet kokio dydžio ir aukštų namelį.

GLAMPING KUPOLAI

KŪRYBINIAI SPRENDIMAI

GYVENAMOJI STATYBA