Vytautas Mineral SPA stogo stiklinis kupolas

shadow

„Vytautas Mineral SPA“ siūlo SPA centrą ir kubilą, įsikūrusį Birštone, Kauno rajone, vos 32,2 km nuo Kauno. Svečiai gali mėgautis bare. Visoje apgyvendinimo įstaigoje yra nemokamas belaidis internetas, o vietoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.


Kiekviename kambaryje yra televizorius su kabeliniais kanalais. Iš kai kurių kambarių atsiveria vaizdas į ežerą ar miestą. Kiekviename kambaryje yra atskiras vonios kambarys su vonia arba dušu. Jūsų patogumui rasite chalatus, šlepetes ir nemokamus higienos reikmenis.

Viešbutyje rasite visą parą dirbančią registratūrą, cheminio valymo paslaugas, kirpyklą ir dovanų parduotuvę.Svečiai gali mėgautis įvairiomis pramogomis rajone, įskaitant dviračių ir pėsčiųjų žygius. Kurorte taip pat teikiama dviračių nuoma. Marijampolė yra už 43,5 km nuo „Vytautas Mineral SPA“, o Alytus – už 24,1 km. Artimiausias oro uostas yra Kauno oro uostas, kuris yra už 40,2 km.
  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Mobilūs kupolai

  Investiciniai projektai