GEODOMAS

Teniso Aikštelės Kupolinė Stoginė 36x18x7,4m | Kupolai kortų uždengimui

Tenisas – tai žaidimas kuris niekada nenustoja stebinti! Teniso aikšteles yra statomos visur, kad visi galėtų mėgautis šiuo nuostabiu sportu!

geodomas_tennis court 2

Standartinio teniso korto, kuriame žaidžiamos oficialios varžybos, išmatavimai įskaitant ir užribius yra 18,27m x 36,57m

Atkreipiame dėmesį, kad privataus teniso korto užribiai gali būti ir mažesni. Kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime labiausiai Jums tinkantį variantą.

geodomas_tennis court 4

Teniso kortai apšvietimo sistema turi atitikti šiuos reikalavimus:

Horizontalus apšvietimas – tai teniso kortos apšvietimas grindų lygyje.
Vertikalus apšvietimas yra labai svarbus rodiklis, rodantis, kad atrodo, kad apšviečia teniso kamuoliuką 4,5-8 metrų aukštyje.
Lempos apsauga – būtina apsaugoti lempą nuo smūgio ir drėgmės
Spalvos temperatūra – turėtų sukurti dienos šviesos jausmą.
Lempos buvimas – kuo ilgesnis tarnavimo laikas, tuo apšvietimas bus pigesnis.

Thermo Membrane is the first thin, multi-reflector, multi-layer insulation system with all surfaces fully thermally welded together. Thermo Membrane provides an almost impenetrable barrier against infrared radiation in both summer and winter.

geodomas_tennis court 3

Skaičiuojame statinių apkrovas, ruošiame techninius bei darbo projektus. Mūsų suprojektuotus ar pagamintus gaminius galime sumontuoti, padėti organizuoti montavimo darbus arba apmokyti montavimo technologijos.

Projektuojame pagal LR STR ir EN eurokodo reikalavimus. Dokumentaciją ir brėžinius galime išversti į RU, EN, LV, FI, SP, IT, DK, AZ ir kitas kalbas

Mobilūs kupolai

Investiciniai projektai