Investiciniai projektai | Architektūros eskiziniai | Kupolai | Investiciniai projektai siekiant gauti ES paramą

Įvairios paskirties geodeziniai kupolai pasižymi ne tik subtilia išvaizda, bet turi ir daugiau išskirtinių savybių, drąsiai konkuruojančių su įprastine statyba. Visų pirma, juos montuojant sunaudojama mažiau statybinių medžiagų, o kartu – sukuriama ir kur kas patvaresnė konstrukcija. Taip pat, kupolo formos statinio vidaus tūris yra trečdaliu mažesnis nei įprastinių pastatų, tad tiek apšiltinimui, tiek vėsinimui sunaudojama tiek pat mažiau energijos. Atrodytų, jog kupolinės konstrukcijos gali būti gležnos ir nepatvarios aplinkos poveikiui, tačiau būtent jos, dėl tvirtos aerodinamikos, yra gerokai atsparesnės: pavyzdžiui, šios išsilaiko nepažeistos net pučiant uraganiniam vėjui, plėšiančiam tradicinių pastatų stogus.

Šiuo metu apvalus statinys daugiau asocijuojasi su pilimis, gynybiniais bokštais, šventyklomis ar bažnyčiomis. Tuo tarpu gyvenamieji ar bendros paskirties pastatai yra kvadrato – stačiakampio formų. Tad kodėl vėl atgyja kalbos apie apvalius pastatus?

Visi dangaus kūnai yra apvalūs, bet ne kvadratiniai. Pilnas pasaulis skraidančių rutulių, bet ne kubų. O ar įsivaizduojate, kokias įtampas ar energijas turi išlaikyti kosminiai kūnai? Niekas nematė nei vieno NSO kubo arba lygiakampio formos (tikint, jog bent kai kurie NSO stebėjimai buvo tikri). Netgi šiuolaikinių automobilių, lėktuvų gamintojams tai kuo puikiausiai žinoma – dėl geresnės aerodinamikos kampai apvalinami ir artėjama prie lašo formos konstrukcijos. Apskritimas ar kupolas taip pat turi koncentruotos energijos paskirstymo savybę. Apvalioms formoms yra būdingas lygus apkrovos pasiskirstymas be įtampos zonų – tačiau to negalima išvengti kampuose. Taigi, tolygus įtampų pasiskirstymas visame paviršiuje galimas tik naudojant sferos formą. Galbūt tai nėra labai reikšmingas faktas dabartiniais laikas gyvenamųjų namų statyboje, tačiau didelio tūrio statiniuose dažnai galima išvysti kupolus.

Vidaus erdvė ?
atvira Jūsų fantazijai ir poreikiams. Plačios erdvės planavimo galimybės. Patalpų išdėstymas atitinka ergonomikos ir net Feng Shui dėsnius. Geodeziniam karkasui nereikalingos kolonos, sąramos ar kitos vidaus erdvės išplanavimą ribojančios detalės. Tai – modernu, patikima, taupu.
Šie apvalių namų privalumai po truputi ima nugalėti stereotipus ir įpročius. Tokius namus statytis ypač patariama kalnuose, salose, ar kitose dėl gamtos stichijų rizikingose vietose. Vis dėlto, tokios konstrukcijos namai sparčiai neplinta ne vien tik dėl įsitikinimų – apvalaus namo statybai netinka bet kokios medžiagos. Todėl apvalų namą pastatyti iš rastų ar plytų yra žymiai sunkiau, nei stačiakampį. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl apvalus namas Lietuvos istorijoje praktiškai nesutinkamas – mūsų kraštas buvo turtingas miškais, todėl savaime paplito šiuo atveju paprastesnė stačiakampė statyba.

Vėliau, populiarėjant plytoms, vėlei apvalios formos negalėjo konkuruoti su stačiakampėms. Tačiau dabartiniai laikais dažnas nė nepagalvoja, jog egzistuoja eilė kitų statybinių medžiagų, kurios ne ką blogesnės už tradicines plytas ar rastus, tačiau idealiai tinkamos apvalaus namo statybai.

shadow

Centrinis pastatas yra sudėtinga struktūra, kuri vienoje apimtyje suteikia galimybę bendrai valdyti visas sistemas, visus alternatyvius energijos šaltinius.

shadow

Degalinės projektavimo ir konstravimo tarnyba teikia į ateitį orientuotus praktinius sprendimus, skirtus užtikrinti, kad jūsų veikla būtų komerciškai efektyvi, kartu laikantis geriausios pramonės aplinkos ir saugos standartų. Mūsų ekspertai supranta skirtingus kiekvieno kliento poreikius, nesvarbu, ar jums reikalinga didelė kiemo erdvė ir greita apyvarta regioniniame mažmeninės prekybos mazge, ar rimtas kelių transporto degalų papildymo centro greitis ir apimtis.

shadow

Pristatome vieningą ir įvairią žydų kultūrą, pademonstruodami nuolatinį šimtų žydų kartų skirtingų regioninių bendruomenių ryšį Izraelio žemėje ir jos dvasiniame centre – Jeruzalėje.

shadow

Dubingių rūmai yra Molėtų rajone, Dubingių miestelyje, Asvejos ežero pakrantėje.

shadow

Islandija yra vienas įspūdingiausių kampelių žemėje, pasižyminti kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais ir unikaliais gamtos stebuklais. “Geodomas Engineering” suprojektuoti inovatyvūs arktiniai kurortai Islandijoje yra šiuolaikinės prabangos, sklandžiai derančios su nepaliestu gamtos grožiu, įsikūnijimas.

shadow

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas.

shadow

Pasiruošę kilti? Komanda “Geodomas” neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir kuria unikalų keleivinių dronų projektą. Mūsų projektas skirtas vežti nuo 4 iki 8 žmonių, pasižymi visiškai aerodinaminiu dizainu ir 360 laipsnių panoraminiu vaizdu.

shadow

Pristatėme idėją “pritraukti kosminę energiją” ir centrinį kupolą, oficiali “Expo2017” kūrėjų komanda GEODOMAS, sukūrėme idejini projektą.. Paskelbta: kovo 13 d. 2013 m

shadow

Modernų išskirtinės architektūros ofisų kompleksą sudarys 6 atskiri kupolo formos korpusai, kurių kiekvienas bus 4 aukštų ir apie 1200 kv.m bendro ploto. Koridoriuose tarp pastatų bus įrengti posėdžių bei pasitarimų kambariai, kurie gali būti naudojami pagal susitarimą. Numatyta konferencijų salė, valgykla, laisvalaikio zona, biblioteka, mini viešbutis, dviračių saugykla, dušų kabinos.

shadow

Centras galės pasiūlyti mokymosi galimybes vaikams, kad jie galėtų ištirti ir pažinti save bei suprasti savo aplinką. Vaikai galės dalyvauti veikloje, skirtoje skatinti jų emocinį, socialinį ir fizinį augimą.

shadow

21 metro aukščio bokšto struktūra, primenanti periskopą, iškyla aukštyn nuo centrinio tūrio, iš kurio atsiveria dinamiški aplinkinio miškingo kraštovaizdžio vaizdai.

shadow

Gaminame ir montuojame įvairių tipų fasadus, stogus, konstrukcijas, pastatus ir jų elementus.
Pagal kliento architektūrinius brėžinius arba techninį planą. Ruošiame dalinius fasado darbų planus (arba užbaigtus techninius planus ir darbų planus), sistemą, konstrukciją, patvirtinimus, hidroizoliacijos ir kondensacijos sprendimus.

shadow

Pastaraisiais metais visapusiškas kinas tapo vis populiaresnis, nes dėl pažangos plėtojant projektavimo technologijas ir kupolo konstrukciją, pilnas kino teatras tapo prieinamesnis platesniam pritaikymo spektrui.

shadow

Miniatiūrinis parkas „Madurodam“ yra vos už valandos kelio automobiliu nuo Amsterdamo ir tulpių laukų. Tai puiki vieta atrasti tai, kuo Olandija tokia unikali.

shadow

Tai leidžia greičiau konvertuoti ir sumažinti išlaidas, susijusias su arenos konversijomis. Konvertuokite savo areną į daugiafunkcį paviršių įvairiems sporto ir ypatingiems renginiams.

shadow

Esminiai „ArmanKala“ elementai yra patentuoti, galimi išsamūs inžineriniai modeliavimai, gondolos aerodinamika buvo išbandyta vėjo tunelyje, pagrindinių komponentų veikimas buvo patikrintas ir optimizuotas naudojant 1:10 mastelio modelį; buvo įvykdyta atranka tarp pagrindinių tiekėjų.

shadow

Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

shadow

Projektuojame pagal EN Euro kodekso reikalavimus. Dokumentai ir brėžiniai gali būti išversti į RU, EN, LV

shadow

Šiuolaikinis karinis aerodromas, karinis objektas ir jo infrastruktūra turėtų būti visiškai susilieję su aplinka, ir niekas neturi pritraukti dėmesio nei iš oro, nei iš žemės.

shadow

Galimi vieno ir dviejų sluoksnių (su oro tarpu) rėmai, taip pat jų deriniai.

shadow

Gyvenamųjų namų, biurų ir kitų mobilizavimo įrenginių statyba. Uždaras plotas iki 200–1000 asmenų.

shadow

Visais tikslais gabename kurortų struktūras visame pasaulyje. Nesvarbu, kur įsikurs jūsų kurortas ar stovykla – ant vandens, uolų, dykumos, smėlio, žolėtose lygumose, atogrąžų paplūdimiuose, ledo lauke ar tankiuose atogrąžų miškuose – mes pasirūpinsime, kad jie būtų suprojektuoti ir pagaminti bei sukurti taip, kad būtų tausojantys aplinką, ekonominis poveikis, saugus ir ilgalaikis.

shadow

išorinis paviršius yra tinkamas skelbimui nešioti

shadow

Tiekiame planavimo paslaugas, rengiame techninius ir darbo planus, skaičiuojame krovinius.

shadow

Siūlomi langai: skaidrus armuotas PVC pakreipimas, skaidrus nesutvirtintas PVC tentas, polikarbonatas, įstiklintas stiklas su plastikiniais rėmais arba be jų

shadow