Ø12m Glamping Kupolas Šventėms 113m2 | Alaušo Slėnis, Lietuva

ALAUŠO SLĖNIS yra laisvalaikio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~ 110 km nuo Vilniaus, ~ 135 km nuo Kauno). Centras savo veiklą pradėjo 2008 m. Rugpjūčio mėn. jis užima erdvią teritoriją, viršijančią 4 ha, galinti priimti 68 svečius.

kupolas_renginiams_dome_event_alauso_slenis_geodomas_27

ALAUŠO SLĖNIS yra Kaimo turizmo asociacijos narys ir jam buvo suteiktas aukščiausias įvertinimas – 5 gandrai; siūlo maitinimo, apgyvendinimo ir poilsio paslaugas.

Alaušos Slėnio svečiai gyvena rąstiniuose nameliuose su terasomis, iš kurių atsiveria ežero vaizdai, svetainėse ir miegamuosiuose yra modernūs baldai, mini virtuvėlės ir modernūs vonios kambariai.

kupolas_renginiams_dome_event_alauso_slenis_geodomas_32

Centre yra daug įvairių laisvalaikio užsiėmimų. Stresą galite nuvalyti nuošaliame gulinčiame Alaušo ežere, kuris yra žuvingas, tinkamas nardymui ir gali pasiūlyti kitų vandens pramogų. Be to, yra aptvertos teritorijos, kuriose ganosi taurieji elniai ir danieliai. Jie mėgsta daržoves ir duoną. Jei jums pasisekė, jie priartės prie jūsų ir paims maistą iš jūsų rankų, o jūs galėsite padaryti gražias ir mielas nuotraukas jūsų atminimui.

kupolas_renginiams_dome_event_alauso_slenis_geodomas_15

ALAUŠO SLĖNIS savo paslaugas siūlo ištisus metus. Užsisakykite rąstinį namelį jau dabar!

Laisvalaikio ir renginių centras ALAUŠO SLĖNIS
Pakrantės g. 53, Bikuškio kaimas, Sudeikių seniūnija, Utenos raj.
Daugiau informacijos telefonu: +370 640 42840
E. Paštas: centras@alausoslenis.lt

kupolas_renginiams_dome_event_alauso_slenis_geodomas_36

Projektuojame tiek viešuosius, tiek pramoninius objektus: sporto sales, prekybos ir konferencijų centrus, viešbučius, švietimo įstaigas, orlaivių angarus ir pramonės bei sandėliavimo angarus.

Skaičiuojame statines apkrovas, rengiame techninius ir darbo projektus. Mes galime įdiegti, padėti organizuoti susitarimą ar apmokyti mūsų suprojektuotų ar pagamintų gaminių surinkimo technologiją.

Projektuojame pagal EN Euro kodo reikalavimus. Dokumentus ir brėžinius galima išversti į RU, EN, LV, FI, SP, IT, DK, AZ arba kitas kalbas. Projektai pritaikyti pagal Rusijos Federacijos SNiP, SP standartus ir LR STR.

GLAMPING KUPOLAI

GYVENAMOJI STATYBA