Glamping Podniebny Lenkija | 35m² Kupolai Ø6,7m | Kurortas

Glamping-Podniebny_15
shadow

Pomeranijos regione, Borske, įsikūrusiame viešbutyje „Podniebny Glamping“ siūloma apsistoti numeriuose su nemokama automobilių stovėjimo aikštele ir lankytis saunoje.

Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, vonios kambarys ir virtuvėlė su šaldytuvu bei virykle. Visuose numeriuose yra svetainės ir valgomojo zonos.

Glamping-Podniebny_07
shadow

Stovykloje su palapinėmis yra sodas ir atvira terasa, kuria, esant geram orui, galės mėgautis svečiai.

Chojnice yra už 36 km nuo „Podniebny Glamping“, o Brodnica – už 37 km. Artimiausias, Gdansko Lecho Valensos, oro uostas įsikūręs už 60 km.

Poroms ypač patinka ši vieta – jie ją įvertino 9,1 už kelionę dviems asmenims.

Mes kalbame jūsų kalba!

Glamping-Podniebny_12
shadow

Ekologiškų, tvarių ir vietoje pagamintų bei užaugintų produktų šiais laikais galite rasti beveik kiekvienos parduotuvės lentynose. Tad galbūt nenuostabu, kad kai kurie žmonės nori, kad ir patys pastatai labiau derėtų su aplinka. Arba tiesiog gali būti, kad žmonėms tiesiog labai patinka mintis gyventi milžiniškuose futbolo kamuoliuose, o taip atrodo geodeziniai kupolai. Trumpai tariant, geodeziniai kupolai yra konstrukcijos, kurios atrodo kaip pusrutuliai, sudaryti iš daugelio trikampių atramų.

Glamping-Podniebny_02
shadow

Siūlome visapusiškas projektavimo paslaugas nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda nuo koncepcijos, tęsiasi projektavimu ir kupolo projekto dokumentacijos parengimu, o baigiasi įgyvendinimo planu ir detalėmis. Projekto metu patikriname investicijų vertę etapais ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

Peržiūrėkite mūsų pristatymą ir rezervuokite namą žemiau.

GLAMPING KUPOLAI

KŪRYBINIAI SPRENDIMAI