28m² Lauko Klasė Ø6m kupolas | Vilniaus "Žilvinėlio" lopšelis-darželis

zilvinelio_darzelis_Geodomas_15
shadow

Vilniaus ,,Žilvinėlio” lopšelis-darželis, įsikūręs Vilniaus m. Justiniškių mikrorajone, vaikams duris atvėrė 1986 m. ir vadinosi 49-uoju lopšeliu-darželiu. 1988 m suteiktas „Žilvinėlio” lopšelio-darželio vardas.

Pagrindinė veiklos rūšys: ankstyvasis, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Vaikai ugdomi pagal „Žilvinėlio” lopšelio-darželio ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tarptautinę „Zipio draugų” programą.

zilvinelio_darzelis_Geodomas_19
shadow

Misija – atsižvelgiant į visuomenei tenkančius dabarties iššūkius ir Valstybės ilgalaikės raidos strategijoje apibrėžtus žinių visuomenės, saugios visuomenės ir konkurencingos ekonomikos prioritetus ugdyti vaiko šiuolaikinio pasaulio suvokimą, kultūrinę bei socialinę kompetenciją ir padėti vaikui įgyti savarankiškumą, veiklumą, atsakingumą, gebėjimą toliau mokytis bei kurti gyvenimą.

Vizija – įstaiga, kryptingai ir sistemingai bendradarbiaujant „Šeima-vaikas-pedagogas”, diegianti naujas ugdymo formas bei metodus, užtikrinanti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko raidos galimybes šiuolaikinėje visuomenėje.

Filosofija – aukšta ugdymo kokybė suteikia galimybę kiekvieną vaiką vertinti kaip asmenybę, pripažįstant jo teisę gyventi ir elgtis pagal prigimtį, ugdymo šeimoje tradicijas, patirtį; profesinis tobulėjimas, plėtra, vystymasis, nuolatinis įsivertinimas – ugdymo kokybės bei profesionalumo garantas.

zilvinelio_darzelis_Geodomas_13
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.

Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.
Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

zilvinelio_darzelis_Geodomas_20
shadow

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

GLAMPING DOMES