35m² Jogos Klasė Ø6,7m Kupolas | Sakralinis centras Maža Tyla

Tyloje_geodomas_6
shadow

Taigi nuo šiol piliakalnio papėdė bus vadinama MAŽA TYLA. Kodėl šį kartą Tyla maža?

Nes ten viskas labai maža… Mažas sklypas, mažas kiemas, mažas kupolas, mažas namas Kokon ir ten nėra daug tylos, nes aplink yra kaimynai, judrus kelias ir greitkelis, kuris girdisi kažkur už 6 km. Nesame nei vidury miško, nei vidury niekur… Mus supa gyvenimas. Taip garsiai!

Tyloje_geodomas_13
shadow

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų Glamping Kupolai yra jums! Gražus dizainas, patogus ir tausojantis aplinką. Mūsų Glamping kupolai siūlo stebuklingą naktį su žvaigždėta nakties kompanija. Įrengtas jaukioje lovoje, apsaugotoje skaidriu kokonu, galite užmigti, po mėnuliu arba žavėdamiesi Paukščių taku. Tikra svajonė, kad niekas nepasiliktų abejingas…

Tyloje_geodomas_8
shadow

Įeikite į sparčiai augančią ekologinio turizmo, natūralių ar švytinčių kupolų rinką. Naudodami „GEODOMAS“ galėsite pasiūlyti nepamirštamą patirtį visiems romantikams, miesto eskadronams, komforto ieškotojams, lengviesiems motociklininkams ir gamtos mylėtojams, kurie negali rasti to, ko ieško. Greitai pradėkite savo verslą ir pasinaudokite daug žadančiomis ekologiškomis investicijomis.

Tyloje_geodomas_5
shadow

Mes siūlome išsamias projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda koncepcija, tęsiamas projektuojant ir rengiant kupolo projekto dokumentaciją ir baigiamas įgyvendinimo planu bei išsamia informacija. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

GLAMPING KUPOLAI