Kupolo beatraminė konstrukcija, Archiologinių iškasenų dengimui

GEODOMAS
Creating a relaxing atmosphere as you enjoy the beauty is unlimited. Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

CT individualių užsakymų projektavimo ir gamybos greito surinkimo / išardymo kupolai – paviljonai Geo.mobile. Jų surinkimas ir uždengimas nereikalauja daug laiko, todėl galime tvarkyti įvairius renginius, net didžiulius. – Archeologijos paminklas

Dubingių rūmai pastaruosius kelerius metus buvo archeologiškai tyrinėjami. Pastaruoju metu ši vieta ir jos tyrinėjimai sulaukė didelio visuomenės dėmesio, nes 2004 m. Vasarą buvo rasta laidojimo vieta, tikriausiai jie yra vieni garsiausių Radvilų šeimos narių, paliko nemažą pėdsaką Lietuvos ir kituose regionuose XVI – XVII c. istorija.

Dubingių rūmai yra Molėtų rajone, Dubingių miestelyje, Asvejos ežero pakrantėje. Dabar tai didelis, apie 500 m ilgio ir iki 200 m pločio pusiasalio kalnas, anksčiau buvęs sala. Yra išlikęs XVI – XVII a. Radvilų rūmai ir evangelikai – reformatų bažnyčios liekanos.

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Stacionarūs kupolai

  Investiciniai projektai