Permakultūra ir Gamtinė Žemdirbystė | Šiltnamiai ir Kupolai Ūkiui

Permaculture

Geodezinis kupolas „Solar Greenhouse“, skirtas užsiauginti savo maistą.

Sferinė forma reiškia, kad saulės šviesa visada yra statmena kupolo dalimi, kad maksimaliai padidintų saulės spindulius. Sferinė forma taip pat sukuria kuo mažiau šilumos perdavimo paviršiaus, kad žiemos mėnesiais būtų kuo geriau išlaikoma šiluma.

Kitas geodezinių kupolinių šiltnamių pranašumas yra jų energijos efektyvumas. Pastato šilumos nuostoliai yra tiesiogiai proporcingi pastato paviršiaus plotui. Kupolo formos grindų plotas yra 30–40 procentų mažesnis už stačiakampio formos. Jie taip pat efektyviau cirkuliuoja orą nei stačiakampės konstrukcijos.

Šio tipo šiltnamiuose augalai visą dieną gaus daugiau tiesioginių saulės spindulių, o tai reiškia tolygesnį šilumos tiekimą. Stačiakampiame šiltnamyje bus mažiau saulės ryte ir vakare, o daugiausia vidurdienį.

Kupolas visą dieną gauna pastovią saulę ir šilumą, nes saulė atitinka kupolo formą. Jūsų augalai tai įvertins, o pridėta šviesa ir šiluma bus naudinga tamsiais žiemos mėnesiais.

Nuo 30 iki 40 procentų mažesnis paviršiaus plotas taip pat reiškia 30–40 procentų mažiau statyboje naudojamų medžiagų. Geodezinius kupolinius šiltnamius statyti yra gana nebrangu, atsižvelgiant į jūsų naudojamą dizainą.

Jei norite auginti maistą ištisus metus, šiltnamio statyba yra vienas geriausių būdų pasiekti savo tikslą. Visų pirma, geodeziniai kupoliniai šiltnamiai turi daug privalumų, kurių neturi stačiakampiai šiltnamiai. Be to, jie suteikia unikalų ir patrauklų papildymą jūsų sodui.

shadow

Gyvenamoji Statyba

Sprendimai ūkininkams