Geodeziniai Saulės Kupolai Aeroponikai, Akvaponikai ir Hidroponikai

pic
Creating a relaxing atmosphere as you enjoy the beauty is unlimited. Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
shadow

Šis vaizdo įrašas apibūdina aeroponikos sistemą, šiltnamio su kupolu statybą, parodo valdymo sistemą ir pagrindinį „Aeroponics“ metodo principą.

Yra du pagrindiniai augalų auginimo be dirvožemio būdai; hidroponika ir aeroponika. Tiesą sakant, aeroponika iš tikrųjų yra hidroponikos pogrupis, tačiau jie skiriasi vienas nuo kito ir skiriasi nuo standartinio žemės ūkio, todėl šio straipsnio tikslais mes juos laikysime dviem atskirais dalykais. Taigi iš esmės čia bus kalbama apie aeroponiką ir hidroponiką.

Hidroponikoje jūs keičiate dirvą kita medžiaga, kad augalai galėtų augti. Paprastai tai bus tam tikra medžiaga, panaši į putas, kuri gali lengvai sulaikyti ir perkelti vandenį. Augalai, kurie auginami hidroponiniu būdu, gaus maistinių medžiagų per vandenį, kurį įsiurbia putos.

Aeroponika iš tikrųjų yra gana panaši, išskyrus tai, kad ji pašalina putplasčio aspektą ir tiesiog suteikia augalams maistines medžiagas, kurių jiems reikia augti ir klestėti, sudrėkinant juos maistinių medžiagų turtingu vandeniu. Tai leidžia jums atlikti daugybę dalykų, kurių negalėjote padaryti net hidroponikoje, pavyzdžiui, sutvarkyti augalus, kuriuos auginate vertikaliai.

Taigi, kas yra aeroponikos ir hidroponikos varžybų nugalėtojas? Na, mes turime šiek tiek daugiau pažvelgti į klausimą, nes jie abu turi daug naudos. Abu jie yra daug efektyvesni nei dirvožemio žemės ūkis, ir abu jie leidžia jums daug kontroliuoti ir lanksčiai pasirinkti, kokius augalus galite auginti.

Aeroponikos ir hidroponikos diskusijų prieš hidroponikos sistemas taškas yra tas, kad jos reikalauja daug vietos ir vis dar yra gana sunkios. Nors profesionaliam ūkininkui ar sodininkui, kuris turi daugiau ar mažiau neribotos erdvės žaisti, tai gali nerūpi, tai bus problema daugeliui žmonių.

Aeroponikos sistemą taip pat daug lengviau nustatyti nei hidroponinę sistemą. Galite sukurti aeroponinę sistemą su daiktais, kuriuos galite rasti bet kurioje aparatūros ar namų tobulinimo parduotuvėje, tačiau turėsite atlikti tam tikrus specializuotus užsakymus, kad gautumėte tai, ko reikia norint sukurti lygiavertę hidroponinę sistemą.

Yra keletas kitų aeroponikos pranašumų, palyginti su hidroponika. Vienas iš jų yra tai, kad augalus galima lengviau persodinti, nes jie nepatiria transplantacijos šoko. Tai suteikia daug daugiau galimybių, nei galėtumėte turėti kitu atveju.

Aeroponika taip pat leidžia tiesiogiai stebėti augalus jų netrikdant, o tai leidžia pakoreguoti naudojamą maistinių medžiagų mišinį ir pašalinti visas problemas, su kuriomis galite susidurti, kol jie iš tikrųjų gali tapti problema.

Sprendimai ūkininkams

Statybos projektai