35m²+20m² Glamping SPA Kupolai Ø6,7m & Ø5m | Zakopanė, Lenkija

geodesic_glamping_dome_05

Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Įspūdingiausios architektūros Lenkijoje itin modernus terminis kurortas Zakopanėje išsiskiria futuristinės išvaizdos kupolu. Nesvarbu, ar atostogautumėte terminėse maudyklose. Atsipalaidavimas visiems, vasaros saulės spindulių sveikatingumo ar iškilmingos mėnulio vonios mūsų kupolo atmosferoje galėsite giliai atsikvėpti ir atgaivinti jėgas.

WhatsApp Image 2020-05-05 at 18.23.18

Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
shadow

Dėl šios jėgos jie gali atlaikyti dideles apkrovas įvairiomis klimato sąlygomis. Be to, jie daug sėkmingiau nei dėžės formos namai atlaiko uraganus, tornadus ir kitas audras. Išsaugoję savo geodeziniams kupolams žinomą konstrukcinį vientisumą, galite išlaisvinti savo vaizduotę. Gyvenamojo kupolo viduje galite mėgautis laisvu atviro, erdvaus dizaino pojūčiu. Visiškai laisvai stovi, nėra jokių vidinių atramų, trukdančių jums matyti, tačiau yra galimybė, jei norite pridėti vidinių sienų ar papildomų lygių. Kupolas suprojektuotas tik jūsų vietai, iš jo atsiveria puikūs vaizdai, natūrali šviesa ir norimas privatumas. Įrengus paprastą vėdinimo ir šildymo arba vėsinimo sistemą bei optimalius kupolo oro cirkuliacijos modelius, jūsų kupolas bus jaukus ir patogus minimaliomis sąnaudomis.

geodesic_glamping_dome_07

shadow

Strategiškai išdėstyti langai, stoglangiai ir durys gali būti sujungti su aplinka ir kraštovaizdžiu. GEODOMAS patvarūs dangčiai yra įvairių spalvų, atsparūs pelėsiui ir grybeliui, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės savo svajonių namais ar asmenine studija iš dalies taupydami laiką ir investicijas, kurių reikalauja tradicinė statyba. Mūsų ekologiško būsto kupolai statomi lengvai ir greitai, todėl sumažėja statybos išlaidos, erdvei uždaryti sunaudojama mažiausiai išteklių, be to, jie yra unikalūs už prieinamą kainą.    ViberWhatsUpTelegram

    *required

    Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

    Glamping kupolai