Vaikų švietimo centro geodezinis kupolas 1200m2

Geodesic_dome_Child_Educational_Center_5
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Mažų vaikų centras teikia kokybišką vaikų ugdymą

Ankstyvojo švietimo centras siūlo mokymosi galimybes mažiems vaikams, kad jie galėtų ištirti ir sužinoti apie save bei savo aplinką. Vaikai galės dalyvauti veikloje, skirtoje skatinti jų emocinį, socialinį ir fizinį augimą.

Manome, kad kiekvienas vaikas turi teisę į savo individualius poreikius atitinkančią patirtį ir išsilavinimą. Todėl nuolat stengiamės užtikrinti aplinką ir veiklą, kuri palengvintų optimalų viso vaiko augimą ir vystymąsi.

Tiekiame planavimo paslaugas, rengiame techninius ir darbo planus, skaičiuojame krovinius. Konstrukcijų, kurios yra kupolo formos, sferinės arba iš dalies tokios formos, – stogų, viešojo ar komercinio naudojimo pastatų, gyvenamųjų pastatų, nedidelės architektūros planavimas. Surenkamųjų ir stacionarių stadijų projektavimas.

 • Angarų ir paviljonų projektavimas – PVC lakštai, formos metaliniai lakštai ir daugiasluoksnės plokštės.
 • Design of ventilated facades – aluminium composite cassette and riveted façade systems.
 • Stiklo fasadų projektavimas – grūdintas stiklas, dvigubas stiklas. Plieninių oro tarpų konstrukcijų ir jų elementų planavimas – kolonos, sijos, nestandartinių formų konstrukcija.
 • PVC lakštų gaminių projektavimas.
 • Medinių konstrukcijų projektavimas – klijuotos ir vienos detalės sijos ir erdviniai elementai.
 • Monolitinių gelžbetoninių konstrukcijų ir susijusių elementų projektavimas: sijos, kolonos, perdangos.
 • Specialios paskirties konstrukcijų projektavimas: plieniniai ir gelžbetoniniai rezervuarai, plieniniai bokštai ir stiebai.
 • Plieno, gelžbetonio ir plytų statybos stiprinimo sprendimai.

  ViberWhatsUpTelegram

  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius, programas, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Gyvenamoji Statyba

  Stacionarūs kupolai