95m2 Lauko klasė Spec.Poreikių vaikams | Ø11m Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia Klaipėda

St-Francis_geodomas_sacred_dome06

Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

2021 metais prie bažnyčios buvo suformuota lavinamoji 95m2 lauko klasė įvairių sutrikimų turintiems vaikams. Pranciškaus Asyžiečio Porciunkulės koplyčia buvo pastatyta IV a., o jos statybai buvo pasirinktas Onkologijos centro Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios prototipas Klaipėdoje. Pranciškus ją perstatė XIII a. pradžioje.

St-Francis_geodomas_sacred_dome03

Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
shadow

Išskirtinė šilta viduramžių sakralinio onkologijos centro pastato, įkurto Klaipėdoje, interpretacija su bibliniais motyvais ir simbolinėmis reikšmėmis. Pasirinktas beveik identiškos pirmykštės architektūros koplyčios tūris performuluotas tiksliai ir jautriai sudėliotais akcentais. Formos autentiškumą pabrėžia įrėminti tūrio kontūrai. Pasikartojantys didžiųjų plytų sienų ir freskų motyvai pagrindiniame fasade pabrėžiami šiuolaikinėmis medžiagomis ir geometriškai modernistinėmis formomis. Arkinės bažnyčios lubos iš medinės konstrukcijos yra užuomina į Nojaus arką. Juvelyriniai niuansai šiame “miniatiūriniame” bažnyčios ansamblyje ir greta esančioje lakoniškoje varpinėje virsta darnia viduramžių ir moderniosios architektūros sinteze. Buvo užbaigti esminiai religinių pastatų architektūriniai momentai – sakralumas ir paslaptingumas.

St-Francis_geodomas_sacred_dome11

shadow

Kurortų konstrukcijas siunčiame į visą pasaulį įvairiais tikslais. Nesvarbu, kur yra jūsų poilsiavietė ar stovykla – ant vandens, uolų, dykumoje, smėlyje, žolėtose lygumose, atogrąžų paplūdimyje, ledo lauke ar tankiuose atogrąžų miškuose – užtikrinsime, kad ji būtų suprojektuota, pastatyta ir įrengta taip, kad būtų ekologiškai ir ekonomiškai tvari, saugi ir ilgaamžė.
Siūlome profesionalų sprendimą, kaip sukurti jūsų 360° VR interaktyvią patirtį.

Mes rengiame aukščiausios kokybės ir aukščiausio lygio architektūros projektus komercinės, būsto, sveikatos priežiūros ir švietimo rinkoms. Projektuojame ir gaminame erdvinius karkasus, kupolus, korpusus ir laisvos formos konstrukcijas, kurių gaminiai atitinka tvarių pastatų reikalavimus. Geodomas palaiko aukštus inžinerinius standartus ir talentingą vadovybę, kad nuosekliai užtikrintų, jog kiekvieno projekto ir taikymo srities projektavimo, statybos ir priežiūros reikalavimai būtų prieinami.
Virtualioji realybė vis plačiau taikoma architektūroje ir inžinerijoje.

MOBILŪS KUPOLAI