Jonavos Panerio pradinė mokykla – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Jonavoje, Kauno g. 9, vykdanti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas lietuvių kalba

shadow

Svalios progimnazijoje sujudimas, svečiai, sveikinimai, dainos, šypsenos, puiki nuotaika, saulė… Prieš dvejus metus kilusi idėja – virto realybe! Atidaryta lauko kupolinė klasė!

shadow

Pilviškės-kaimas Vilniaus rajono šiaurės rytuose, netoli Lietuvos ir Baltarusijos valstybės sienos. Miesto scena atvers naujų kūrybinių galimybių savo miestelio gyventojams.

shadow

Vakarėlių vieta įsimintina vestuvėms, puikiam gimtadieniui, šventei vaikui. Nakvynė su patogumais.

shadow

Nauja vieta sostinės centre – Belgiškas restoranas pub‘as Brussels Mussels ! Kviečiame atsipalaiduoti su nuostabiu Vilniaus vaizdu ir skaniu maistu.

shadow

„Sveikas miestas“ dovanoja ypatingą dovaną vilniečiams ir miesto svečiams – Lukiškių aikštėje atidaryta įspūdinga Kalėdinė ledo čiuožykla po atviru dangumi.

shadow

A street art exhibition within a giant snail in Paris. A giant snail highlighting ecology and recycling through an installation by 26 artists. This is what travelling exhibition La Forêt Escargot offers us to discover from July 12 to September 10, 2019 at the Place de la Bataille de Stalingrad in Paris.

shadow

“Major Challenge” – tai naujausias bagių projektas Lietuvoje, sukurtas trijų adrenalino entuziastų.

shadow

Patricija yra fotografė ir fotosesijos gamintoja, kuri specializuojasi mados, grožio ir nude fotografijos srityse.

shadow

„Circuit Racing Cross“ yra erdvė lauke tik Katalonijoje, skirta variklių ir keturių ratų malonumui.

shadow

Šventės – gana sudėtingas darbas, kuriam reikia tam tikrų įgūdžių ir patirties.

shadow

Gerinti tarptautinių investicijų bendruomenes, Rusijos verslo ir federalinių bei vietos valdžios institucijų santykius

shadow

Kas tie trys drambliai, ant kurių laikosi pasaulis? Tai tikrai ne materializmas, išskaičiavimas ir savanaudiškumas. Tie gigantai – entuziazmas, beribė fantazija bei didžiulis troškimas dovanoti šventę. Visomis šiomis savybėmis apdovanotas Algirdas Nomeika daugiau nei 30 metų brandino unikalaus parko idėją.

shadow

Kavinei Palangoje suprojektuotas ir pastatytas kupolas paviljonas. Paplūdimys–Kunigiškės. Čia puiki vieta ilsėtis, stebėti jūrą, šokti, džiaugtis gyvenimu!
Nauja idėja 2012m. paplūdimio kavinė – kupolas atviras lankytojams vasaros metu. Kupolo skersmuo – 11 m. Visa medine konstrukcija uždengta PVC tentu su skaidriais PVC tento panoraminiais langais.

shadow

Projektą sudaro spektaklis, pristatytas 14-ajame 2008 m. Slavų ir vikingų festivalyje „Woll“, ir albumas, įrašytas „Percival“ ir „Radbor“.

shadow

Asociacija „VIU COMERÇ“ yra prekybos operatorių ir paslaugų sąjunga, įsikūrusi Vilanovoje, Ispanijoje.

shadow

„Mode Infection“-tai renginys, skirtas iš anksto susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis, pokalbiui suburiantis geriausius dizainerius iš visos Europos.

shadow

Savo išskirtiniu prisilietimu režisierius į puikų koncertą surinko garsiausias to meto scenos žvaigždes.

shadow

S.O.S(Desyn Masiello-Omid 16B-Demi)@Pure Future White 2009 @ Į balandžio 12-ąją, sekmadienį Vilniaus Forum Palace centre vyksiantį grandiozinį šokių muzikos festivalio atidaromąjį renginį White Future / Pure Future Opening Anniversary bus įleidžiami tiktai baltos spalvos drabužiais apsirengę melomanai, – pranešime žiniasklaidai teigia kompanija Pure Culture

shadow

Vidurnaktį prie Baltojo tilto bus rengiamos iškilmingos sutiktuvės bei koncertas. Iš Ispanijos parvykstančios komandos laukiama apie 24 valandą. Kad būtų išvengta spūsčių, renginio organizatoriai uždarys kelią į Vilniaus oro uostą, todėl rinktinės aistruoliai raginami nevykti pasitikti krepšininkų, praneša Lietuvos radijas.

shadow

Kas yra kas cirke? „Tandarica Circus Experience“ yra beprotiškas netradicinis cirkas, kuriame nėra kitų gyvūnų, išskyrus jų pačių menininkus.

shadow

Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus pasakė kalbą 2007 m. spalio 11 d. Vilniuje atidaręs Energetinio saugumo konferenciją 2007 m. spalio 11 d. V. Adamkus sakė, kad Europos Sąjungai reikia vieningos išorės energetikos politikos, kad būtų apginti visų 27 jos narių interesai, nerimaujant dėl Maskvos rinkos raumenų -refleksas.

shadow

Perveskite pinigus bet kurioje pasaulio vietoje pagal vietinius įkainius. Septynias dienas per savaitę mažiausi valiutos keitimo mokesčiai. Vizijos kūrimo greitis. Privalumai. Patikimumas.

shadow

Sukurkite unikalų įvykį! su Geodome palapinėmis! Renginiai/pristatymai/Atsipalaiduokite priešpiečiams/VIP privatūs vakarėliai/Vestuvės! Dėl rezervacijų skambinkite!

shadow

PAMATAI tai beveik nematoma, bet svarbiausia statinio dalis. LEGALETT tai pamatų sistema, sukurta Švedijoje pieš daugiau kaip 30 metų, sparčiai besiplečianti pasaulinėje rinkoje.

shadow

Tarptautinė mugė yra susitikimo vieta importuotojams, gamintojams, prekiautojams ir paslaugų teikėjams, siekiant parodyti naujausius pramonės pokyčius. Tai apima visų rūšių maisto perdirbimo ir pakavimo mašinas, medžiagas, sistemas ir produktus.

shadow

Šviesa. Judesys. Festivalis. yra kultūrinis ir meninis renginys, parodantis visiškai kitokį Lodzės miesto vaizdą ir kitaip, stebuklingai pristatantis jo pastatus, teritorijas ir erdves.

shadow

Rami lauko erdvė, apsupta vandens iš visų pusių ir apstatyta moderniais ir patogiais baldais. Balta konstrukcija nudažyta milteline danga (tos pačios rūšies dažai naudojami automobiliuose).

shadow

Naujo Nissan modelio Juke pristatymui suprojektuotas ir pagamintas didžiūlis kupolas-paviljonas.

shadow