ArmanKala - Svajonių Miestas

[socialring]
   

„Aš daugelį metų pažinau Andreasą (projekto autorių) kaip pradininką, kruopščiai profesionalų požiūrį, kuris idėjas paverčia realybe. Taigi „ArmanKala“ įgyvendinamumas nėra problema. Negaliu laukti, kol pamatysiu, kas pirmasis supras šio unikalaus ir įtikinamo projekto galimybes “.

Ambicingas ir plačiai pažengęs projektas „ArmanKala“ nepalies žvaigždžių, tačiau pasiekti mėnulį taip pat yra didelis iššūkis.

Aerostatinė platforma, pripildyta helio, pritvirtinta trimis kabeliais, pagamintais iš didelio stiprumo sintetinių pluoštų. Pagal šią konstrukciją platforma seka vėją 1500 m aukštyje, kaip inkare gulintis laivas. Kėlimo korpusas, kurio tūris yra 100 000 m3, yra tobulos formos sfera, kurios skersmuo yra 60 m. Apšviestas paviršius yra matomas 12 km spinduliu aplink žemės stotį, toks didžiulis ir ryškus kaip mėnulis.

Dvi aerodinaminės formos gondolos su stabilizuojančia uodegos peleku, suprojektuotos kaip orinis lyninis keltuvas, 50 km/h greičiu perkelia lankytojus į „mėnulio“ apžvalgos platformą, kuri yra 5 kartus didesnė už Eifelio bokštą. Į viršų kasdien atvykstantys 2 500 lankytojų laukia švelniai drebančios iš dalies įstiklintos platformos su kvapą gniaužiančiu panoraminiu vaizdu į Mėnulio „Pietų ašigalį“. Kas kada nors nori skristi aukštesniu žaidimu, keltuvu pakeliamas į atvirą „Šiaurės ašigalį“ sferos viršuje, kur nepamirštamus įspūdžius galima lengvai suvirškinti bare.

Mėnulio atitikmuo – žemė arba švartavimosi stotis – yra apskritas 120 m skersmens pastatas, pusrutulio formos padengtas į diafragmą panašiais elementais. Sekdami vėjui, jie visada laiko atvirą taką jungiamiesiems lynams; taigi kolosalus-filigraniškas pastatas atrodo tarsi judanti chameleono akis. Techninės priežiūros ar audros metu pusrutulio elementus galima atidaryti taip, kad būtų galima uždengti ir pritvirtinti visą kėlimo korpusą. Lankytojai įeina ir išeina per panardintus, skaidrius vamzdžius. Priešingai nei patrauklumas, didžiulis akvariumas atrodo kaip atsvara ir šarnyrinis guolis su mažu trintimi.

„ArmanKala“ nėra jau esamos atrakcijos ekstrapoliacija. Tai judrios – kilnojamos ir tuo pat metu saugios – tvirtos, naujos koncepcijos simbolis, kuris pertraukia visas ankstesnes svarstykles dėl aukščio ir minimalaus medžiagų ir energijos naudojimo. „ArmanKala“ sujungia lūžtančią veiklą su poetišku žavesiu. Išreikšdama struktūriškai sukurtą ir verslumo dvasią, „ArmanKala“ yra plataus užmojo nacionalinė tapatybė – panaši į Eifelio bokštą prieš 121 metus.

Esminiai „ArmanKala“ elementai yra patentuoti, galimi išsamūs inžineriniai modeliavimai, gondolos aerodinamika buvo išbandyta vėjo tunelyje, pagrindinių komponentų veikimas buvo patikrintas ir optimizuotas naudojant 1:10 mastelio modelį; buvo atrinkti pagrindiniai tiekėjai.

Mobilūs kupolai

Mūsų projektai

Jų neabejotina ir unikali forma, taip pat sudėtingas struktūros rėmas sukuria neįtikėtiną erdvės pojūtį, užtikrinant išskirtinę vietą ir aplinką bei veiksmingą jūsų rinkodaros strategijos dalį.

shadow

Pakabinamos supynės: pagalvės vandeniui atsparus audinys, patogus pakabinimo sistemos rėmas.

shadow

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

shadow

Atsižvelgiant į svarbias aplinkos ir socialines problemas, susijusias su maisto atliekų šalinimu, ir su tuo susijusių išlaidų realizavimą, EPS pasiryžo skatinti maisto atliekų prevenciją ir namų kompostavimą.

shadow

Kuriame architektūrinius ir dizaino projektus, gyvenamuosius pastatus, pagrįstus geodeziniu kupolu, taip pat gaminame visus reikalingus elementus.

shadow

Pastaraisiais metais visapusiškas kinas tapo vis populiaresnis, nes dėl pažangos plėtojant projektavimo technologijas ir kupolo konstrukciją, pilnas kino teatras tapo prieinamesnis platesniam pritaikymo spektrui.

shadow