28m² Lauko Klasė Ø6m kupolas | Kauno lopšelis-darželis Gandriukas

gandriukas_lauko_klase_17
shadow

Kauno vaikų lopšelis-darželis „Gandriukas“ – sveiką ir kūrybišką asmenybę ugdanti ikimokyklinio ugdymo įstaiga, aukštos kultūros ir kvalifikacijos pedagogų bei tėvų pastangomis puoselėjanti visapusiškai mokyklai pasirengusį vaiką.

Teikti neformalųjį ankstyvąjį, ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vaikams nuo 1 iki 6 (7) metų amžiaus, padėti šeimai rūpintis vaiku, puoselėti prigimtines galias, plėtoti individualius gebėjimus, tenkinti kultūrinius poreikius, ugdyti sveiką, iniciatyvią ir kūrybišką asmenybę, sudaryti prielaidas tolesniam ugdymuisi mokykloje

DJI_0104-2048x1365
shadow

Šiuolaikiniam vaikui labai svarbu išeiti iš nusibodusios klasės ar grupės į kitą mokymosi erdvę.

Lauko klasė taps viena iš motyvacinių priemonių, kaip mokytis kitokiose erdvėse, po skliautu, sėdint tarsi lauke, bet šilumoje. Kitokiomis sąlygomis, kurios atskleidžia ir kitokių galimybių.
Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

gandriukas_lauko_klase_15
shadow

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

gandriukas_lauko_klase_05
shadow

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

GLAMPING DOMES